УКРАИНА

Готуючись до конкурсу "Міс Світу-2009" деякі конкурсантки набрали зайвих кіло

0

0

Представниця України на конкурсі "Міс Світу-2009" 20-річна Євгенія Тульчевська здружилася з росіянкою і намагається не накидатися на їжу.

За словами президента національного конкурсу "Міс Україна" Лілії Кузнєцової, усіх конкурсанток поселили у найдорожчому готелі південноафриканського Йоганнесбургу.

"У них шалено важкий графік. Дівчата їздять з міста у місто на різні фотосесії, покази, екскурсії... Й іноді це займає по сім-десять годин на день! Вони побували вже на Мисі Доброї Надії, у савані - отримали масу вражень!" - розповідає Кузнєцова "Сегодня".

"Міс Україна-2009" Євгенія Тульчевська в Африці має шалений графік

"Міс Україна-2009" на питання, як почувається, скаржиться, що втомилася. Окрім того, на самому початку свого перебування в Африці Тульчевській довелося померзнути.

"Було дуже холодно, незважаючи на те, що у них там літо. А Женя всі теплі речі залишила вдома. Добре, що погода швидко покращилася", - каже Кузнєцова.

До слова, Женя на конкурсі вже знайшла подружок - учасниць із Сербії, Хорватії та Мальти. А у номері готелю наша міска живе з конкуренткою з Росії Ксенією Шипіловою.

"Дівчата потоваришували, а їх обох підтримує торішня переможниця конкурсу Ксенія Сухінова. То на всіх заходах вони так і з`являються - утрьох", - запевнила Кузнєцова.

"А ще конкурсанток дуже загодовують - екзотичні фрукти, десерти, деякі міски вже навіть встигли набрати зайві кілограми", - розповідає Лілія.

"Але Женя поки тримається", - додає вона. Женя намагається не переїдати...

Нагадаємо, у суботу 12-го грудня у ПАР пройде фінал престижного міжнародного конкурсу краси "Міс Світу-2009".

Фото модельного агентства

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus