УКРАИНА

Ліндсей Лохан збрехала, що врятувала 40 дітей

0

0

Популярна актриса не дотрималася даної обіцянки.

Нещодавно відома скандальна актриса Ліндсей Лохан вирушила до Індії, щоб розпочати зйомки художнього фільму про торгівлю дітьми. Як тільки Ліндсей опинилася в Південній Азії, вона відразу ж написала у своєму блогові про те, що вже встигла врятувати не один десяток дітей.

– Уже врятовано понад 40 дітей, – написала актриса. – Всього лише за один день роботи. Ось чому варто присвятити життя! Займаючись цим, розумієш, що життя дане не дарма!

Проте один із активістів руху по боротьбі з торгівлею людьми, Бхуван, заявив пресі, що Лохан не лише не була присутня на рейді, її просто не було в цей час у країні. А дітей звільнили за кілька годин до прильоту актриси. Як стало відомо, торговці живим товаром купили дітей у їхніх батьків по 43 долари й розподілили їх по 15 цехах Нью-Делі, змушуючи виконувати важку брудну роботу.

Ну що ж, Ліндсей Лохан не дотримала обіцянки, даної своїм фанатам. Думаємо, що якщо актриса продовжуватиме в тому ж дусі, в неї просто не залишиться шанувальників.

Фото: Getty Images

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus