УКРАИНА

Коля Серга «грав на нервах», але зрештою виступив з Рибаком

0

0

 «Фабриканту» було складно підготуватися до дуету з переможцем «Євробачення».

Незважаючи на те, що Костянтин Меладзе повідомив Колі, що дует із Рибаком – це заохочення за попередній виступ, «фабрикант» відчув не найприємніші емоції при підготовці до концерту. Річ у тому, що Коля довгий час не міг знайти себе у пісні чарівного Рибака, до того ж команда артиста наполягала на оригінальному тексті, не приймаючи іронічний Колін варіант. А коли Коля дізнався, що співатиме не другий куплет, де можна більшою мірою показати вокал, а перший, то взагалі знітився. Втім, режисер-постановник шоу Олена Коляденко порадила «фабриканту» взяти себе в руки. Серга, звісно ж, послухався Коляденко й вирішив виступати на сцені зі звичним йому інструментом – улюбленою гітарою.

– Ну, так буває, – коментує душевні муки Колі, який ніяк не міг знайти себе в пісні, режисер-постановник. – Але йому треба перебороти свої почуття. А що вдієш? Іншого виходу немає. Треба полюбити, знайти для себе щось у музичному матеріалі. Я впевнена, що Коля впорається. Думаю, що він просто спеціально грає на нервах – тобто всім виглядом дає зрозуміти: «Пісня мені взагалі не подобається», шукає, дискутує, а потім сублімує й видасть.

Олена виявилася права – артисти чудово спрацювалися на сцені, при цьому кожен із них зберіг свою індивідуальність.

Автор: Аліса Александрова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus