УКРАИНА

Pink засудила Брітні Спірс

0

0

Поп-зірка вважає неприпустимим співати на концертах під фонограму.

Pink, скандальна поп-рок-співачка, терпіти не може, коли її порівнюють із іншою відомою поп-зіркою Брітні Спірс. Не те, щоб у зірок були напружені особисті стосунки - скоріше, річ у різному підході до шоу-бізнесу в обох.

Pink нещодавно спародіювала манеру Брітні Спірс у своїй пісні Stupid Girls, після чого втомилася відмахуватися від приємних і не дуже порівнянь зі своєю суперницею. Виявляється, зірка всерйоз обурена тим, що Брітні Спірс не соромиться співати під фонограму.

- Знаєте, припиніть порівнювати нас, тому що ми різні тварини, - обурюється співачка. - І якщо вже так, то я вам скажу, що не витрачу ні копійки, щоб купити квиток на її концерт. Якщо ти виріс на піснях Дженіс Джоплін, ти в житті не захочеш дивитися, як хтось відкриває рот під «фанеру», нехай навіть і якісну. Сама вона мені дуже подобається, але я в житті не пішла б на її шоу!

Брітні Спірс тим часом вважає спів під фонограму зовсім не ганебним, адже вокальна сторона - зазвичай усього лише частина її шоу, в якому повно акробатичних трюків, піротехнічних ефектів, костюмованих сцен і танцювальних па.

Фото: Getty Images

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus