УКРАИНА

Відомого кліпмейкера дівчата підкоряли ніжками та декольте

0

0

Відомого кліпмейкера дівчата підкорили глибоким декольте і стрункими ніжками.

Вихідні дні величезна кількість дівчат провели на кастингу «Міс Кліпоманія», намагаючись сподобатися режисерові Олексію Сєдову, композитору Артуру Желєзняку й учасникові групи «Павлики International» Майку Бейсу. Незважаючи на те, що кастинг почався рівно о 12 дня, конкурсантки приходили за пару годин до початку. Одна дівчина приїхала на київський кастинг прямо з Харкова. Треба ж, старання красуні були виправдані й оцінені компетентним журі. За підсумками відбору харків`янка Юліана Зінченко отримала унікальну можливість узяти участь в одному з кліпів Олексія Сєдова. А ось шанс безкоштовно зняти кліп дістався киянці, яка називає себе Julia Cool. Крім того, на переможницю чекає феєрична презентація відеоролика в рамках проекту «Кліпоманія. Ближче до зірок».

Потрапити на кастинг до українського режисера було нелегко! За розповідями однієї з дівчат, їй і декільком її подружкам, які збиралися побувати на кастингу, напередодні прислали sms про скасування відбору. У результаті не всі дівчата, які бажали спробувати свої сили, побували на кастингу.– Я обурений такими казусами! Навіть не уявляю, кому вигідно вставляти мені палиці в колеса. Оскільки не всі змогли потрапити на кастинг, зараз я думаю про повторне проведення кастингу для всіх охочих, – прокоментував ситуацію режисер Олексій Сєдов.

Проте прослуховувати було кого! Дівчата приходили зі своїми фонограмами, багатьом із них не чужі слова «мінусовка» й «бек-вокал». Желєзняк, Сєдов і Майк Бейс відразу помітили, у кого з учасниць є музична освіта. Дівчата «брали» різним: голосом, зовнішністю, манерою спілкування і, як завжди, глибоким декольте і стрункими ніжками.Нагадуємо, що потрапити на конкурс «Міс Кліпоманія» можна лише на Glamurchik`у.

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus