УКРАИНА

На київських псевдовиборах «Алібі» найбільше цікавили пиріжки (ФОТО)

0

0

У середу в Києві відбулася "репетиція" виборів президента. Альтернативне обрання голови країни влаштовувала студія "Квартал 95" та тижневик "Комментарі".

Щоправда, головного "кварталівця" Володимира Зеленського на "виборах" помічено не було. Натомість керувала усім його дружина Олена.

Чи не найсвідомішими виявилася родина заступника київського мера Євгена Червоненка та телеведучий Анатолій Борсюк.

А от сестер Завальських з "Алібі" більш за все цікавили пиріжки з "передвиборчого буфету".

У будь-якому разі, "альтернативні вибори" відбулися. Переможцем стала жінка з косою Юлія Тимошенко. На другому місці опинився бізнесмен Сергій Тигіпко, а срібним призером став головний регіонал Віктор Янукович.Гонщик Євген Червоненко з дружиною Ніною ретельно обдумували кандидатуру, за яку голосуватимутьА дівчатка з "Алібі" тусили в "буфеті". Зголодніли?Тим паче, що пиріжки були всього по "3 грн"

Тож Аліна та Аня залюбки наминали пиріжки, запиваючи їх компотом.А от донька Червоненка Олександра поводилася скромноБув тут і перший заступник голови Державної податкової адміністрації, керівник податкової міліції Владислав БухарєвКолишня половинка дуету "Мілос", а тепер просто Оксана Мілоська начепила на вибори віїАктивно заповнювала бюлетень дружина Володі Зеленського ОленаВіддала свій голос і боксерка Аліна ШатерніковаКолишній телеведучий Анатолій Борсюк також вирішив відрепетирувати вибориНу а підкріпитися після розумовго процесу пропонували бутербродами з ікрою за 4 гривні

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus