УКРАИНА

«Фабрикантка» Люба Юнак стала «фішкою» готелю в Таїланді

0

0

Відома «фабрикантка» продовжує нагадувати про себе шоу-бізнесу.

Днями стало відомо, що учасниця проекту «Фабрика зірок - 3» Люба Юнак має намір поїхати з гастролями в Таїланд. Торік дівчина вже побувала на островах і знайшла там купу друзів. Через свою європейську зовнішність вона часто опинялася в центрі уваги місцевого населення. Люба розповідає, що їй було трохи ніяково, коли тайці намагалися сфотографувати її на свої телефони, або кликали свою родину, аби сфотографуватися разом із нею. А коли народ дізнався, що вона ще й співати вміє – відразу ж стала фішкою готелю.

Після цієї поїздки в Люби з`явилося багато друзів-тайців, які стежили за подіями «Фабрики» через інтернет. А на початку грудня керівництво мережі готелів Amari, в якому відпочивала дівчина, запросило її виступити з кількома благодійними концертами в їхніх готелях та на концертних майданчиках Таїланду.

– Для виступу я планую використати свої улюблені англомовні хіти, кілька хореографічних постановок, а також обов`язково, згідно з нашою домовленістю із запрошуючою стороною, декілька українських народних пісень. Саме там я вперше хочу випробувати свої авторські пісні. Знаєте, мені вже сниться, як я блукаю по диких пляжах, безлюдних океанічних островах, недоторканих джунглях.

Крім виступів, «фабрикантка» планує ближче познайомитися з культурою й відвідати найкрасивіші буддійські храми, в яких незвичайна чиста енергетика.

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus