УКРАИНА

Олександр Рибак загубив свій багаж

0

0

Популярний «казкар» звинуватив працівників аеропорту Данії в пропажі свого багажу.

Після свого виступу на «Фабриці зірок - 3» переможець «Євробачення» Олександр Рибак полетів на наступні гастролі, до Норвегії. Але, прилетівши в Осло, співак не отримав багаж! Такий казус із Олександром трапився вперше. Незважаючи на щоденні гастролі й перельоти, співак завжди в цілості одержував свої речі.

З Києва Рибак відлітав через VIP-термінал аеропорту «Бориспіль», транзитом через Копенгаген до Осло. Як виявилося, в пропажі багажу Олександра винні працівники аеропорту Данії. Причому досі невідомо: багаж просто залишився в аеропорту Копенгагена чи його помилково відправили не на той рейс.

– Це неймовірно! Після чудових днів у красивому Києві я повернувся до Норвегії без багажу. В якому місці світу він зараз? Ганьба тому, хто за це відповідальний! – Прокоментував пропажу багажу Рибак.

У валізі в Олександра були концертні костюми, взуття, а також подарунки від українських фанатів. Із собою в ручній поклажі Рибак віз скрипку й пакет із листами від шанувальників. Співак спеціально взяв їх із собою в літак, щоб відповісти на них.

– Я спеціально виспався після виступу на «Фабриці», щоб під час перельоту почитати листи й відповісти на деякі з них, – розповів переможець «Євробачення».

Олександр Рибак сподівається отримати свій багаж найближчими днями, щоб роздивитися всі подарунки з України.

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus