УКРАИНА

Вікторія Бекхем запросила на Різдво Spice Girls

0

0

Відома співачка відгуляє новорічні свята зі своїми колегами.

Днями стало відомо, що популярна співачка та модель Вікторія Бекхем має намір зустріти Різдво зі своїми подружками по музичній групі Spice Girls. Як з`ясувалося, в дівчат є одна різдвяна традиція, якої вони дотримуються вже багато років. Дівчата збираються вдома у Вікторії та Девіда Бекхемів, напиваються й увесь вечір слухають свої старі пісні.

– Ми всі мчимо до Девіда та Вікторії заради смачної їжі й чудового вина, – розповіла Емма Бантон. – Це практично єдиний день на рік, коли ми збираємося разом. Ми напиваємося й слухаємо пісеньки Spice Girls. Ой, не можу повірити в те, що зізналася в цьому!

Ну що ж, прекрасна традиція. Щоправда, останнім часом зірки Spice Girls зустрічаються значно частіше, ніж звичайно. Це пов`язано з роботою над мюзиклом про створення групи, який називатиметься Viva Forever. До нього увійдуть 14 найуспішніших композицій поп-групи, а його прем`єра запланована на 5 листопада 2010 року.

Фото: Getty Images

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus