УКРАИНА

Автор:      Просмотров:

В приміщенні київської міської державної адміністрації, деякі приміщення якої використовуються протестуючими для обігріву та відпочинку, а також для приготування їжі, сьогодні було затримано двох злодіїв.

Як повідомив представник протестуючих, два молодих жителя Донбаса промишляли крадіжками приватного майна та грошей у людей, які спали в КМДА. Злочинці не гребували ні технікою, яку мали при собі дівчата, що працюють на кухні Майдану, ні гаманцями майданівців похилого віку, які не можуть ночувати у палатках і тому шукають прихисткуна ніч в стінах КМДА.

Самооборона знайшла у затриманих частину вкраденого і «причепурила» їх, написавши на лобі в кожного «ВОР» та зробивши добре помітну повязку із написом «ЗЛОДІЇ!». Люди біля КМДА готові були здійснити самосуд над цими двома недостойними уродженцями Макіївки, але Самооборона Майдану не дала бити злодюг, примусивши їх публічно вибачитися за свої діяння. Подальшу долю злочинців повинен вирішити Майдан, на який і повели їх охоронці, зважаючи на те, що сьогодні, 22.12.2013 відбувалося Народне Віче Майдану.

Рекомендуємо також фоторепортаж з місця подій

Є інформація про те, що саме крали злодії та що з ними сталося після того, як їх викрили продемонстрували громадянам.

2045

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвлада деньги гроші стиль жизнистиль життя hi-tech hi-tech спорт спорт мир світ общество суспільство здоровье здоров'я звезды зірки
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus