УКРАИНА

«Тагесшпігель»: Виборча кампанія вкрай брудна, і в цьому винуваті всі кандидати

0

0

П’ять років тому громадяни України вийшли на вулиці заради демократії, натомість отримали проблеми — політичні, економічні, медичні, пише німецька «Тагесшпігель». Фаворит нинішніх виборів, за опитуваннями громадської думки, — Віктор Янукович. Люди стомилися від героїв «помаранчевої революції».

Країна йде від кризи до кризи, реальні доходи людей знизилися на 35%, вступ до ЄС відкладається на невизначений час, багато колишніх «помаранчевих» збираються цього разу голосувати за лідера Партії регіонів. Виборча кампанія вкрай брудна, і в цьому винуваті всі кандидати. Депутата від БЮТ підозрюють у педофілії, йдеться про можливе порушення нової кримінальної справи проти нібито причетного в молодості до зґвалтування Януковича, Президент відкрито ображає своїх суперників. Як і п’ять років тому, вибори знову називають доленосними. Але тоді йшлося про боротьбу демократії і деспотії, західників і русофілів, а зараз ця проблема відійшла на другий план. Як і раніше, Схід — скоріше за Януковича, а Захід — за Тимошенко, але різниця вже не настільки очевидна. Їхні програми схожі, але Янукович активніше виступає в ролі «захисника принижені й ображених», і його прихильники всерйоз сподіваються на перемогу в першому турі, висновує видання.

За матеріалами Weekly.ua.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus