Главная Новости Бизнес Бахматюк розпочав інноваційну революцію
commentss НОВОСТИ Все новости

Бахматюк розпочав інноваційну революцію

Компанія Олега Бахматюка UkrLandFarming зекономила цього року $100 млн. завдяки тому, що змінила систему управління

3 октября 2012, 10:29
Поделитесь публикацией:
Бахматюк розпочав інноваційну революцію

"Два роки тому я зі своїми менеджерами склав список проблем з якими ми стикаємося щодня. Вийшов документ приблизно на чотири сторінки. Тоді ми спробували з цього документу вичленити ті проблеми, які ми можемо вирішити так, щоб мінімізувати проблему людської помилки. Власне саме з того моменту ми почали створювати систему управління компанії, яка будується на тому, щоб всі процеси можна було б по-максимуму проконтролювати і мінімізувати, так званий, людський фактор", — говорить власник компанії UkrLandFarming Олег Бахматюк.

Що таке система управління сільським господарством сьогодні в Україні? Переважно це ручне керівництво, яке дісталося нам у спадок від СРСР і яке по суті мало чим відрізняється від того, як управлялися помістя на початку 20-го століття. Що це означає на практиці? Перш за все – це максимальний вплив так званого людського фактору, коли система контролю тримається на авторитеті конкретного керівника і на свідомості працівника. Власне, те, що запроваджує UkrLandFarming дозволяє на всіх етапах виробництва звести до мінімуму саме цю проблему. Паралельно – це підвищує дисципліну, а разом з тим і продуктивність праці. 

"Перше, що ми зробили – це запровадили контроль за зливом палива, — говорить виконавчий директор компанії UkrLandFarming Галина Ковток, —  по результатам минулого року ми можемо говорити, що витрати на дизель у нас за минулий рік зменшилися приблизно на 10%". Далі компанія спробувала зв´язати в єдине ціле всі виробничі процеси. На сьогодні контролюються всі етапи виробництва – від моменту, коли людина приступає до роботи до того, що він робить, як він робить, де рухається і найголовніше – яка його продуктивність праці.

"Ми зіткнулися з тим, що навіть в межах одного не дуже великого поля є ділянки з більшою родючістю і з меншою. В перекладі на людську мову це означає, що на певні ділянки треба давати більше добрив, а на певні менші. Тому, компанія збудувала дві агролабораторії, які дозволяють зменшити витрати на добрива і добиватися більшого врожаю. В повному обсязі ця система контролю за внесенням добрив запрацює з наступного року",  - говорить Галина Ковток.

 "Аналогів таких лабораторій в Україні немає,  в Європі – є, але не в таких об’ємах. Такі лабораторії є лише в США, Бразилії та Аргентині – там де науковий підхід дозволяє дуже серйозно впливати на продуктивність. Ми поставили собі за мету на 10-15 % підвищити показники продуктивності за 2-3 роки",- ділиться планами  Олег Бахматюк.

За підсумками 2011 року завдяки цим системам, встановленим на майже 1 тис. одиниць техніки, компанії вдалось на 8,7% знизити виробничу собівартість продукції і на 2,6% збільшити врожайність на полях. В 2012р., в компанії вважають, що ця система дозволить зекономити до $100 млн.

 "Ми хочемо показати, що Україна – це не Україна 20 років тому назад, і навіть не Україна при Радянському Союзі — а це країна яка має можливості втілювати всі, інноваційні агротехнології, а також  новітні технології контролю та управління", — наголошує Олег Бахматюк.



Читайте Comments.ua в Google News
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Источник: Борис Перегудов
comments

Новости партнеров


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!