УКРАИНА

Фраза хмельницкого губернатора победила в рейтинге подхалимажа

0

0

Еженедельник Комментарии при помощи 20 независимых экспертов составил рейтинг пяти наиболее подхалимских высказываний украинских политиков.

Первое место заняла цитата хмельницкого губернатора Василия Ядуха: «Ця влада — від Бога. А тому потрібно у бік відкинути політичні вподобання і працювати на її авторитет».

На втором месте обосновался министр экономики Василий Цушко с фразой: «Є головний реформатор в цій країні — це Янукович. Є другий реформатор — це Азаров. Всі решта — це виконавці. Один з таких виконавців — це Тігіпко. От і все. Прем’єр-міністр, наскільки я бачу, готовий на будь-які реформи. Будь-який реформатор оцінюється тільки по закінченні якогось часу, згодом. Згадайте реформи Маргарет Тетчер. Її ж на вила піднімали. Але після того, як вона пішла у відставку, всі сказали, що завдяки її діям Англія змінилася».

На третьем месте заместитель главы АП Анна Герман: «Знаєте, я звикла довіряти Віктору Януковичу. Так, як довіряють батькові — без тіні сумніву. Знаю, що він підняв для себе дуже високу життєву планку». Об этом она заявила, отвечая на вопрос о логике кадровых назначений Януковича.

Четверное место занял министр внутренних дел Анатолий Могилев с высказыванием: «Скажу як юрист: якщо з людини судимості зняті, винним він не вважається. А якщо назвати це політичними репресіями того часу? Луценко в камері сидів? Сидів (невідомий факт. — Ред.). Тимошенко сиділа? Сиділа. Ось і тут. Це був інший час. Гаразд, а Чорновіл, який сидів у в’язниці, хто був? Політрепресований. Не було тоді політрепресованих, він за кримінальною статтею сидів». Об этом руководитель МВД сказал в интервью «Левому берегу», отвечая на вопрос, не коробит ли его как главу МВД то, что им руководит дважды судимый человек.

Замыкает пятерку подхалимских высказываний первый заместитель главы фракции ПР в ВР Михаил Чечетов: «По суті справи, Янукович реалізував американську мрію. Хлопчина з простої сім’ї, сирота. І зробив себе, зробив Президентом. Ніхто ж не допомогав — ні тато, ні мама. Я можу (сказати), поклавши руку на серце, я не буду називати прізвищ, але практично всі, хто досяг вершин політичної влади, жоден сам туди не дійшов. Або тато, або мама, або брат, або сват, або свекр. Сам ніхто не дійшов. І їх просто… бісить, що сирота сам міг піднятися».

В опросе принимали участие следующие эксперты: В. Бала, А. Голобуцкий, В. Бондаренко, М. Погребинский, А. Луценко, В. Небоженко, Ю. Тищенко, Т. Березовец, Р. Павленко, Р. Чайка, И. Жданов, И. Когут, А. Черненко, А. Данилюк, В. Кулик, Г. Куц, Ю. Райхель, А. Гарань, С. Таран, А. Форманчук.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus