УКРАИНА

Мороз написав у «Спортлото»

0

0

Громадська організація і екс-спікер ВР «продовжили» термін дії закону «Про соціальний захист дітей війни».

Там, де у звичайних людей закінчується здоровий глузд, у політиків починається піар. Особливо це відчувається напередодні виборів. І найяскравіший приклад трапився на початку цього тижня. Соціалістична партія «продовжила» термін дії закону «Про соціальний захист дітей війни» і «виділила» на цей захист три мільярди гривень.

Утім, про все за порядком.

27 серпня на офіційному сайті Соціалістичної партії з’явилося повідомлення: «За підсумками сьогоднішнього засідання Координаційної ради Всеукраїнського громадського об’єднання захисту «дітей війни» за участі голови Верховної Ради Олександра Мороза й першого віце-прем’єр-міністра Миколи Азарова прийнято рішення, що Закон «Про соціальний захист дітей війни» діятиме у повному обсязі у 2008 році».

А головне, згідно з повідомленням, – «рішення про збільшення фінансування до 3 млрд. грн.». «Це в понад три рази більше, ніж у минулому році. СПУ опікується пільгами «дітей війни» постійно, і саме члени фракції СПУ відстояли збереження пільг «дітям війни», – стверджує офіційний веб-ресурс соціалістів.

Що ж, відтепер маємо напрочуд цікаву ситуацію. Раніше закони приймала і продовжувала на певний термін Верховна Рада. Тепер, видно,вистачає засідання координаційної ради якої-небудь громадської організації за умови присутності на ньому не менше двох державних діячів. Як мінімум один із них має бути Олександром Морозом, адже авторські права щодо цього ноу-хау належать саме його соратникам.

Тепер головне – не зупинятися на досягнутому, адже Рубікон здорового глузду все одно перейдено. Отож, закони можна приймати не соромлячись. Прийняти нову Програму приватизації і нову концепцію освіти України, ліквідувати «Енергоатом» і Волгу. Запропонувати породіллям тисяч по 30, а неторканим – по 50…. Головне не обмежувати фантазію. Громадських організацій на всі ці законотворчі ініціативи вистачить. А якщо ж і цього буде недостатньо, то як казав класик « ми напишем в Спортлото».

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Андрій Лисенко

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus