УКРАИНА

Міліція згуртувалася. Навколо машини зам міністра МВС

0

0

Ніщо так не зміцнює стрункі лави української міліції, як необхідність «відмити» честь мундира.

Міністерство внутрішніх справ спробувало приховати від громадськості інформацію про те, що автомобіль заступника міністра Сергія Попкова збив дівчину. Не вийшло.

Вчора на Печерську в Києві сталося ДТП. І бути б йому лише черговим пунктиком у щоденному зведенні, якби не один момент – авто, яке збило дівчину, належить МВС. Більше того, у «Живому журналі» з’явилася інформація про те, що за кермом був син заступника міністра внутрішніх справ Попкова. Ясна річ, пишуча братія кинулася копати, де тільки можна.

Ні, про факт ДТП на брифінгу у ДАІ розповіли чесно. Мовляв, так і так, авто скоїло наїзд на пішохода. Пішохід – дівчина років 25 – 26 – сама винна, пішла на червоне світло. Так, автомобіль належить Міністерству внутрішніх справ. Ні, ніякого сина Попкова там і близько не було, він узагалі у Дніпропетровську живе і працює оперуповноваженим карного розшуку. Так, дівчина жива, її відвезли у лікарню. Та ні, ніхто і не думав приховувати це ДТП. Міліція ж - з народом…

І все.

Те, що сина Попкова за кермом не було, «proUA» підтвердили у прес-службі МВС. Однак на запитання, чия це машина, відповісти не змогли. Чи не захотіли – важко сказати.

І лише ввечері у розмові з кореспондентом «proUA» один із співробітників Департаменту ДАІ неохоче зізнався: «Ну, машина та справді закріплена за заступником міністра Попковим. І що?».

Та нічого. Подумаєш, авто заступника міністра. Кому це цікаво?

Це добре, що міліція гуртується довкола хоч якоїсь ідеї. Бо навіть спільне замовчування інформації сприяє здоровому духу колективізму.

От тільки чомусь подібного єднання серед правоохоронців не спостерігалося у справі Сергія Калиновського. Спочатку він разом зі своїм братом Олександром дав кілька ляпасів працівнику ДАІ – серед білого дня, на очах у величезної купи народу. Потім Серьожа не впорався із керуванням кабріолетом – у результаті загинуло двоє людей. Один із них – прапорщик внутрішніх військ. Міліціонер, можна сказати.

А згодом, полежавши три з лишком місяці у приватній клініці, Калиновський нахабно звідти втік. Що в цей час робив міліцейський патруль на подвір’ї закладу, незрозуміло…

Дивне якесь поняття «честі мундира» у вітчизняних правоохоронців…

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Андрій Лисенко

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus