УКРАИНА

МВС виписало водіям заспокійливе

0

0

У МВС запевняють, що черг за водійськими посвідченнями не буде. Такий самий оптимізм «орли Цушка» випромінювали у розпал «паспортної кризи».

11 грудня несподівано закінчився контракт на виготовлення бланків суворої звітності на пластиковій основі між консорціумом ЄДАПС та Міністерством внутрішніх справ. Із 12 грудня ЄДАПС, втративши юридичні підстави, перестав постачати МВС пластикові заготовки водійських посвідчень та техпаспортів. Переймаючись долями пересічних автовласників (ну і трохи, звісно, своїми прибутками), консорціум вустами заступника гендиректора зі зв’язків з громадськістю Олександра Дранікова заявив, що через кілька днів перед дверима відділень МРЕВ почнуть рости черги.

– Запасів МВС вистачить максимум на п’ять – шість днів, – поділився своїми прогнозами з журналістами Драніков. – Потім почнуться черги. Якщо питання не вирішиться у найкоротші строки, до лютого у черзі може бути близько 250 тисяч громадян.

За словами речника ЄДАПСу, для укладення нових договорів постійно діючий тендерний комітет на чолі із заступником міністра внутрішніх справ Віктором Сусловим повинен був ще місяць тому провести всі необхідні тендерні процедури. Однак цього не було зроблено.

Якщо трохи покопатися у відкритих даних про тендери, можна з’ясувати, що від моменту оголошення тендеру до дати фактичної закупівлі товарів чи послуг зазвичай проходить не менше місяця. Наприклад, про конкурс на закупівлю пластикових бланків суворої звітності МВС оголосило 29 березня 2007 року, а сам процес закупівлі розпочався у травні.

Втім, у МВС всі побоювання щодо можливих проблем рішуче відкидають.

– Ніяких перебоїв у видачі посвідчень водіїв і техпаспортів ні в кінці цього року, ні на початку наступного не буде. МВС це гарантує, – запевнили «proUA» у прес-службі міністерства. Проте на запитання, коли буде проведено новий тендер, відповідати відмовилися. Це, мовляв, абсолютно буденна процедура, про яку офіційно повідомляти не личить.

Оптимізм МВС не може не радувати. Особливо якщо пригадати події кількамісячної давності, коли у самісінький розпал «паспортної кризи», другого липня, на світ божий з’явився офіційний прес-реліз міністерства. Найбільшу надію у серця вселяла фраза генерального директора Державного центру персоналізації документів Юрія Стуся: «Конкретна кількість паспортів, що персоналізуються нашим підприємством протягом дня, залежатиме від числа заявок, з даними громадян, переданих нам з головного обчислювального центру МВС. Думаю, що вже через 1-2 дні Центр почне персоналізувати паспорти десяткам тисяч».

У серпні, коли чергу під ВВІРом доводилося займати проти ночі, люди брали з собою роздруківку цього прес-релізу, читали, присвічуючи собі ліхтариком, і заспокоювались. Проблеми відступали, а на душі ставало тепло-тепло…

Тому не треба боятися можливих черг за водійськими посвідченнями чи техпаспортами у країні, де одні з найвищих у Європі темпи зростання кількості автовласників. Завжди можна заспокоїти розбуркані нерви оптимістичним прес-релізом. Будьте певні, він з’явиться саме тоді, коли буде потрібен.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Андрій Лисенко

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus