УКРАИНА

СБУ викрив Москаля

0

0

«Вороб’ ї» і «Хромиє» погоріли на бойових діях. Пряма мова Голови СБУ Валентина Наливайченка

Виконуючий обов’ язки голови СБУ продовжує тішити журналістів оптимізмом під час світової фінансової кризи. Після того, як СБУ вдалося оперативно віднайти (пряма мова) винуватців рейдерської атаки на Промінвестбанк, спецслужба здолала ще одного корупційного колоса.

У минулу п ятницю з подачі СБУ Віктор Ющенко на засіданні РНБО назвав з півдесятка кримінальних угруповань, які заробляють на контрабанді з допомогою народних депутатв. Цитував Президент інформацію СБУ.

Були і « Добряки», і «Вороб’ ї», і «Берега». Сам Валентин Наливайченко після резонансних викривань Президента повідомив журналістам, що головні «авторитети» сидять в парламентскому комітеті по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. В тому самому, що в суді оскаржив призначення пана Тіберія Дурдинця заступником голови СБУ.

Назвати імена депутатам цього комітет пару днів тому в.о. голови завадив грип. Але правду в СБУ не стали приховувати. proUA вирішив процитувати фрагмент його сьогоднішнього виступу. Слід, щоправда, відзначити, що перед «виводом на чисту воду» Генадія Москаля, СБУ знайшов кримінал у діях депутата-бютівця Івана Сідельника. А після –банкіра (випадковість – теж депутата БЮТ) Гарігена Арутюнова.

Сам звинувачений Генадій Москаль, традиційно, погрожує СБУ судом. Але звинувачення СБУ на його адресу, на нашу думку, мають не тільки юридичну цинність, але й літературну. Тим паче, тепер у СБУ «достойний» співрозмовник. Тож слово Валентину Наливаченко...

За результатами дослідчої перевірки СБУ задокументовано корупційні діяння народного депутата України Генадія Москаля, пов язані, насамперед, з порушенням закону про статус ветеранів війни. А, конкретніше, про незаконне надання документів по статусу учасника війни чиновникам (або просто хабарникам), які жодного відношення не мали ані до бойових дій, і ніколи свою кров ніде не проливали. Не мали жодного, ще раз підкреслюю, права вважатися ветеранами або учасниками бойових дій. Так само, як не мали жодного права на пільги, які виділяються в бюджеті справжнім ветеранам. І дійсно людям, які цього потребують.

СБУ не тільки задокументовано, але й передано в Генеральну прокуратуру для порушення кримінальной справи всі матеріали, пов’язані с корупційними діяннями саме цього (на даний час) народного депутата України.

Враховуючи особливу суспільну небезпеку таких діянь від людини, яка на сьогодні, на скільки ми розуміємо, обіймає посаду першого заступника голови комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, ми повторно (я підписав на Генерального прокурора України вчора матеріали) з тим, щоб віднайти спосіб, з тим, щоб порушити кримінальну справу. Розслідувати її і передати до суду.

Чому це так серйозно. Тому, що, повірте, колеги, людина, яка працює на посаді заступника по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Верховної Ради України – це не просто народний депутат. Це людина, яка вирішує кадрові питання в Міністерстві внутрішніх справ. Це людина, яка впливає через комітет на кадрові призначення в СБУ. Конкретно – це керівники спецпідрозділів по боротьбі з корупцією. Це людина, яка впливає на кадрові призначення прокурорів, які наглядають(або, згідно законів, мусять) наглядати за діяльністю СБУ і МВС в питаннях боротьбі з корупцією.

Саме тому, ми згадували в п ятницю ( обіцянка оприлюднити депутатів, що стоять за «Вороб’ями»- ред) і обіцяли вам оприлюднити призвіще такого депутата. Сьогодні ми це робимо. І матеріали всі, які в нас є, якщо не буде порушена кримінальна справа, ми перейдемо до наступного етапу. Ми направляємо це голові Верховної Ради України, заступнику голови - пану Томенку, оскільки він обіцяв прийняти принципові рішення на рівні керівництва парламенту матеріали дослідчої перевірки з тим, щоб сприяти генеральній прокуратурі, СБУ у притягненні конкретного функціонера до передбаченої законом відповідальності.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: «proUA»

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus