УКРАИНА

Що треба зробити, щоб не платити Черновецькому за лід? (документ)

0

0

Для киян, які хочуть не словом, а ділом захистити себе від «молодої команди»

Що твориться на вулицях столиці України нагадувати не будемо. Особливо тим 5500 киянам, які протягом останнього місяця звернулись в травмпункти. Це все слова.

Стосовно справ. Кожен киянин, який добирається до магістралей через гори льоду, а це практично кожен киянин – може вислати свій привіт мерові. Переставши платити за «прибирання прибудинкових територій».

Для того треба зробити не так багато.

1. Видрукувати акт, поданий нижче

(зкачати Word-формат можна тут)

2. Завітати в ЖЕК, попросити акт підписати

3. За відсутності бажання ЖЕКу – взяти сусіда, підписати акт і відіслати його за двома адресами: ЖЕКу і житлокомунінспекції.

Цілком можливо, що перерахунок буде зроблений не так швидко. Однак буде. І основне: «улюблений» мер усіх киян отримає полум’яний привіт особисто від Вас. А ця приємність коштує багато. Так що – хай щастить.

Для довідки

Проведення зимових прибиральних робіт передбачено вимогами наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.05 № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», яким послуга «Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами» є складовою послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Зокрема, цей порядок передбачає:

- Завезення та заготівля посипкових матеріалів за вказаними нормами;

- Очищення від снігу і намерзлого льоду зовнішних майданчики біля вхідних дверей;

- Прибирання прибудинкових територій в послідовності: спочатку прибирати, а у випадку ожеледі і слизькості обробляти посипковими матеріалами тротуари, пішохідні доріжки, потім дворові території. Ділянки тротуарів і подвір’їв, покриті ущільненим снігом, слід прибирати у найкоротші терміни. Сніг у разі ручного прибирання тротуарів і внутрішньоквартальних (асфальтових і брущатих) проїздів повинен прибиратися повністю під шкребок;

- У разі виникнення слизькості оброблення дорожніх покриттів посипковими матеріалами;

- Негайне скидання снігу, що накопичується на дахах.

Отож в акті після фрази «в частині» треба використати усе те, що порушено згідно з наказом Держкому.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus