УКРАИНА

Папієв злякався «православної» анонімки

0

Папієв злякався «православної» анонімки

Кланова боротьба в середовищі буковинських «регіоналів» вилилася в анонімний лист до Віктора Януковича від православних Буковини, які скаржаться на утиски з боку влади

Перед вихідними в у місцевому інтернеті з’явився анонімний «Відкритий лист мешканців Герцаївського району до Президента Віктора Януковича». Невідомі «борці за віру» з цього району, звернулися до Віктора Федоровича «в поисках правды и защиты от произвола местных властей и милицейских чинов». У листі описуються, як «люди, которые должны быть олицетворением власти и соблюдения закона, позволяют себе оскорблять священнослужителей, отбирать кусок хлеба у сирот и немощных» (цитуємо мовою оригіналу- Ред).

Діючого губернатора Михайла Папієва звинуватили не лише у тому, що він в серпні «на личностном уровне оскорбил настоятеля Банченского Свято-Вознесенского монастыря УПЦ МП, архимандрита Михаила Лонгина Жара», а й руками свого «опрічніка» - керівника обласного УМВС Миколи Харабари «изъял у монастыря документы на землю» та «учинил допрос монашкам». Усе це – щедро прикрашене «іконно-православними» фразами про «светлого человека», який «делал всё от себя возможное, чтобы Вы, Виктор Федорович, получили победу на президентских выборах и в 2004, и в 2010 году». Нагадаємо, що Банченський Свято-Вознесенський монастир є одним з найбільш відвідуваних Януковичем святих місць.

Не дивно, що після цього губернатор Михайло Папієв скликав представників ЗМІ для розвінчання підступних анонімників. Для цього навіть посунули традиційну понеділкову прес-конференцію в ОДА, а для «яскравості» запросили усіх фігурантів «пасквіля». Вкупі з головою облдержадміністрації про вічну взаємну приязнь заявили і головний міліціонер Буковини Микола Харабара, і отець Лонгин. Однак, короткий (журналістам не дали можливості поставити запитань) і яскравий триголосий спіч не дав головної відповіді, а хто ж писав лист і чи потрапив він до Президента. Не пояснив чітко Папієв і «звідки ростуть ноги» листа, котрий він назвав «заздалегідь спланованою фальшивкою і провокацією», якою намагається розсварити монолітну владну команду. Зате Папієв суворо нагадав журналістам про відповідальність за достовірність інформації.

Найперше, що можна припустити – лист став результатом підривної роботи «злісної опозиції», яка у такий спосіб хоче понизити рейтинг ПР. Однак не менш вірогідною версією виглядає, що анонімка плід внутрішньої боротьби в буковинській ПР. Адже як не намагається Партія регіонів закріпити міф про свою монолітність, розмови про утиски старих партійців лунають усе частіше. Нагадаємо, що Михайло Папієв колишній «есдек» і не був жодним чином пов’язаний з буковинськими «регіоналами», але тепер є прямою креатурою Януковича. Папієв разом з губернаторством отримав і крісло головного босса буковинських «біло-голубих». Разом з Папієвим у владу прийшли або його особисті креатури з Києва, як, наприклад, перший віце-губернатор Георгій Галиць, або люди, які працювали с «есдеківським» губернатором Михайлом Романівим, як от ще один віце-губернатор Михайло Гайничеру.

Що стосується таких провідних «старорегіоналів», як екс-голова облорганізації ПР Микола Романюк та голова правління ВАТ «Чернівецький цегельний завод № 3» Василь Ватаманюк, то їх фактично усунули від місцевих справ – перший отримав мандат нардепа, а другий лише посаду партійного зама Папієва. Нагадаємо, що Романюк перед призначенням Папієва дуже схвально відгукувався про «помаранчевого» губернатора Володимира Куліша, який є представником групи Льовочкіна-Фірташа. Крім того, Романюк фактично висловився за перепризначення Куліша головою облдержадміністрації. Крім того, слід нагадати, що певні підстави бути не задоволеним може мати і ще один давній «регіонал» нардеп Іван Попеску, який є представником румунської нацменшини і тісно пов’язаний з тим самим Герцаївським районом. І якщо раніше «старорегіонали» тихо нарікали на кадрову політику Папієва, то тепер вони вже мають «воювати» за свої квоти в списках на місцеві вибори. І підірвати вплив Папієва виглядає для них життєво необхідним.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Володимир Немирич

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus