Рубрики
МЕНЮ
Виталий Войчук
1. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
Голова Комітету — КАЛЕТНІК Григорій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – КУТОВИЙ Тарас Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
перший заступник голови Комітету — ЛАБАЗЮК Сергій Петрович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – КРАВЧУК Василь Петрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – САБІЙ Ігор Михайлович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету – ІВАХІВ Степан Петрович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – СІГАЛ Євген Якович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ГУБАР Віктор Іванович – народний депутат України, фракція Компартії України;
члени Комітету:
АПОСТОЛ Михайло Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
БРИЧЕНКО Ігор Віталійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
КУПЧАК Володимир Романович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
БОБОВ Геннадій Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БОНДАР Віктор Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БУБЛИК Юрій Васильович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ВЕРЕВСЬКИЙ Андрій Михайлович — народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович — народний депутат України, позафракційний;
МЕЛЬНИК Станіслав Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУЗЬМЕНКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПИЛИПЕНКО Володимир Пилипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СМІТЮХ Григорій Євдокимович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ШАБЛАТОВИЧ Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУЛІНІЧ Олег Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ВОЛКОВ Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КОРНІЙЧУК Олександр Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
НЕГОЙ Федір Федорович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
СКАРБОВІЙЧУК Руслан Володимирович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ЦАРЬОВ Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
2. Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
Голова Комітету – ЧУМАК Віктор Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
перший заступник голови Комітету – МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ДЖИГА Микола Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ЯРЕМА Віталій Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
секретар Комітету — МАЛИШЕВ Володимир Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович — народний депутат України, позафракційний;
КОРЖЕВ Анатолій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
САВЧУК Юрій Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ТАБАЧНІК Яків Піневич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЧЕРНЯКОВ Валерій Вікторович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ШАТВОРЯН Вілен Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
3. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
Голова Комітету — КІЛІНКАРОВ Спірідон Павлович – народний депутат України, фракція Компартії України;
перший заступник голови Комітету – ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – ЗУБКО Геннадій Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – БОБКОВ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – САЛЬДО Володимир Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ЧУГУННІКОВ Віталій Семенович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
члени Комітету:
БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ГЕРЖОВ Юрій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ГОНЧАРОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ЛЕВЧЕНКО Ольга Володимирівна – народний депутат України, фракція Компартії України;
ЛЮБОНЕНКО Юрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МАРЦІНКІВ Руслан Романович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
МХІТАРЯН Нвєр Мнацаканович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ОДАРЧЕНКО Юрій Віталійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ПРОДИВУС Володимир Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ТКАЧУК Геннадій Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
4. Комітет з питань бюджету
Голова Комітету — ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – БУРЯК Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету — КАЛЕТНИК Оксана Миколаївна – народний депутат України, фракція Компартії України;
заступник голови Комітету – ВОЛКОВ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ДУБІЛЬ Валерій Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
секретар Комітету – ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени Комітету:
АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БАЙДЮК Лариса Макарівна – народний депутат України, фракція Компартії України;
ВАСИЛЬЄВ Олександр Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДЕРКАЧ Андрій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЖЕРЕБНЮК Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЗАБОЛОТНИЙ Григорій Михайлович — народний депутат України, позафракційний;
ЗУБИК Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
КАНІВЕЦЬ Олег Леонідович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
КУРОВСЬКИЙ Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЛАНДИК Валентин Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
МИХАЛЬЧИШИН Юрій Адріянович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
МОЛОТОК Ігор Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПАВЛОВ Костянтин Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПРЕСМАН Олександр Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПУТІЛОВ Андрій Станіславович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
РІЗАНЕНКО Павло Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
СКОСАР Ігор Євгенійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
СЛЮЗ Тетяна Ярославівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
СТРУК Володимир Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ТАБАЛОВ Олександр Миколайович — народний депутат України, позафракційний;
ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ФИЩУК Олександр Георгійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Василь Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЧОРНОВОЛЕНКО Олександр Віленович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ШУФРИЧ Нестор Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЩЕРБАНЬ Артем Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
5. Комітет з питань верховенства права та правосуддя
Голова Комітету – КІВАЛОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – МАХНІЦЬКИЙ Олег Ігорович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету – РОМАНЮК Роман Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ШПЕНОВ Дмитро Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени Комітету:
ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
КОЛЕСНІЧЕНКО Вадим Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна — народний депутат України, позафракційна;
МАЛЬЦЕВ Володимир Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ТРУХАНОВ Геннадій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЧЕРНЕГА Роман Тарасович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
6. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
Голова Комітету – ЖВАНІЯ Давид Важаєвич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – МИХАЙЛЕНКО Ольга Дмитрівна – народний депутат України, фракція Компартії України;
заступник голови Комітету – НОВАК Наталія Василівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ПАРАСКІВ Олег Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – СИРОТЮК Олег Мирославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
секретар Комітету – КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени Комітету:
БЛИЗНЮК Анатолій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БОНДАРЕНКО Володимир Дмитрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
БУХОВЕЦЬ Олег Юлійович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ГЛАДІЙ Василь Іванович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ДОБКІН Дмитро Маркович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДУДКА Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КАРТАШОВ Євген Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КАЦУБА Володимир Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КЛИЧКО Віталій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ПЕХОВ Володимир Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ФЕДОРУК Микола Трохимович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
7. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Голова Комітету — СЕХ Ірина Ігорівна – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
перший заступник голови Комітету – ЛУКАШУК Олег Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ГЛАЗУНОВ Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету – БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
АВЕРЧЕНКО Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
БУТКІВСЬКИЙ Віктор Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КАЛЬЧЕНКО Валерій Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
КОТЕЛЯК Лідія Леонідівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЛАНЬО Михайло Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МЕЛЬНИЧУК Лариса Юріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПАРУБОК Омелян Никонович – народний депутат України, фракція Компартії України;
СІКОРА Ольга Мирославівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ТЯГНИБОК Андрій Ярославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ЧУБ Володимир Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
8. Комітет з питань економічної політики
Голова Комітету – ІВАНЧУК Андрій Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету — КАЛЬЦЕВ Сергій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ГОЛОВКО Михайло Йосифович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету – ГОРІНА Ірина Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – КАЦУБА Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
секретар Комітету — ПОНОМАРЬОВ Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
БЕЗБАХ Яків Якович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БОРИТА Ольга Василівна – народний депутат України, фракція Компартії України;
ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ОПАНАЩЕНКО Михайло Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПАЛИЦЯ Ігор Петрович — народний депутат України, позафракційний;
ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ШЛЕМКО Дмитро Васильович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
9. Комітет з питань європейської інтеграції
Голова Комітету — НЕМИРЯ Григорій Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету — БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету — ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ПАНЬКЕВИЧ Олег Ігорович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету – ТИХОНОВ Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
БАЛОГА Віктор Іванович — народний депутат України, позафракційний;
ДЗАРДАНОВ Микола Сергійович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ДМИТРУК Микола Ілліч – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЗАДОРОЖНИЙ Вячеслав Казимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУРПІЛЬ Степан Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПОРОШЕНКО Петро Олексійович — народний депутат України, позафракційний;
ТАРАСЮК Борис Іванович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
10. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Голова Комітету — КОЖЕМ´ЯКІН Андрій Анатолійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету — ПШОНКА Артем Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ОЛІЙНИК Володимир Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Станіславович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
ВАСИЛЬЄВ Геннадій Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ГЕРАСИМЧУК Михайло Іванович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ДУБОВОЙ Олександр Федорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ІЛЬЮК Артем Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КОРОЛЮК Валентин Анатолійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
МИСИК Володимир Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МІЩЕНКО Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
САС Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
СТУПАК Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЧУДНОВСЬКИЙ Віталій Олегович — народний депутат України, позафракційний;
11. Комітет у закордонних справах
Голова Комітету — КАЛЮЖНИЙ Віталій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету — АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович – народний депутат України, фракція Компартії України;
перший заступник голови Комітету – НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – МИРИМСЬКИЙ Лев Юлійович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – ПОЛОЧАНІНОВ Володимир Геннадійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
секретар Комітету — ОРОБЕЦЬ Леся Юріївна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени комітету:
АР´ЄВ Володимир Ігорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КИЙ Сергій Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУРЕННОЙ Володимир Костянтинович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
МАРКОВ Ігор Олегович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МУРАЄВ Євгеній Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СОЛОШЕНКО Микола Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЧЕРТКОВ Юрій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ШЕВЧЕНКО Олександр Оксеньтійович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
12. Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій
Голова Комітету — ОМЕЛЬЧЕНКО Валерій Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету — ЛУК´ЯНЧУК Руслан Валерійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – БІЛИЙ Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — МОЧКОВ Олександр Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
члени комітету:
ТІГІПКО Сергій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ТЯГНИБОК Олег Ярославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ЯНУКОВИЧ Віктор Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
13. Комітет з питань культури і духовності
Голова Комітету — КИРИЛЕНКО В´ячеслав Анатолійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету — БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – МАРТИНЮК Леонтій Святославович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
секретар Комітету – МАТІОС Марія Василівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
члени Комітету:
БРИГИНЕЦЬ Олександр Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ДОНІЙ Олександр Сергійович — народний депутат України, позафракційний;
ПОВАЛІЙ Таїсія Миколаївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ФЕДОРЧУК Ярослав Петрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
14. Комітет з питань науки і освіти
Голова Комітету — ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету — СИЧ Олександр Максимович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету – СОРОКА Микола Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету – ЗУБЧЕВСЬКИЙ Олександр Петрович – народний депутат України, фракція Компартії України;
члени Комітету:
ДЗОЗ Віталіна Олексіївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДОРОХОВ Антон Миколайович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ПАРУБІЙ Андрій Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ФАРІОН Ірина Дмитрівна – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
15. Комітет з питань національної безпеки і оборони
Голова Комітету – ЛИТВИН Володимир Михайлович — народний депутат України, позафракційний;
перший заступник голови Комітету – КІНАХ Анатолій Кирилович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ЗАБЗАЛЮК Роман Омелянович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
секретар Комітету — КАПЛІН Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
члени Комітету:
ГРИНЕВЕЦЬКИЙ Сергій Рафаїлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУЗЬМУК Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МАРТИНЮК Адам Іванович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ПОБЕР Ігор Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
САМОЙЛЕНКО Юрій Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СЕЛІВАРОВ Андрій Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СИРОТЮК Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
СТОЙКО Іван Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
16. Комітет з питань охорони здоров´я
Голова Комітету — БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – СПІРІНА Ірина Дмитрівна – народний депутат України, фракція Компартії України;
перший заступник голови Комітету – ІЛИК Роман Романович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – БІЛОВОЛ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ГЕЛЕВЕЙ Олег Іванович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
члени Комітету:
ДЕЙЧ Борис Давидович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ДУДКА Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ІОНОВА Марія Миколаївна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ПАЗИНЯК Василь Степанович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ХАНЕНКО Святослав Михайлович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ШИПКО Андрій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
17. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
Голова Комітету – МАРТИНЕНКО Микола Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету – ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – КУНЧЕНКО Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – МИРНИЙ Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету – ОНИЩЕНКО Олександр Романович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ГРУБА Григорій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
БАНДУРОВ Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ВАСЮНИК Ігор Васильович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ІВАНЮЩЕНКО Юрій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ІОФФЕ Юлій Якович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КОВАЛЬЧУК Віталій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
КОВАЧ Василь Ілліч – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КОРЖ Павло Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУТОВИЙ Вячеслав Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЛЕЛЮК Олексій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МАРМАЗОВ Євген Васильович — народний депутат України, фракція Компартії України
МЕДЯНИК Володимир Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПАВЕЛКО Андрій Васильович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
РУДЬКОВСЬКИЙ Микола Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ТУРМАНОВ Віктор Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
18. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
Голова Комітету – СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету – ГОНЧАРОВ Анатолій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – КУНІЦИН Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
секретар Комітету – МОРОЗЕНКО Євгеній Вадимович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
КУДРЯ Володимир Іларіонович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ЛЕОНОВ Едуард Володимирович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
19. Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики
Голова Комітету – КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету – ЛУК´ЯНОВ Владислав Валентинович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – МОШАК Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – КУЧЕРУК Микола Герасимович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
секретар Комітету – МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
БАЛАНДІН Сергій Вікторович – народний депутат України, фракція Компартії України;
ГІНКА Ярослав Ярославович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
КИРИЛЕНКО Павло Веніамінович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
КОВАЛЬ Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ШАРОВ Ігор Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
20. Комітет з питань податкової та митної політики
Голова Комітету – ХОМУТИННІК Віталій Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – ГОРДІЄНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція Компартії України;
перший заступник голови Комітету — ПРОДАН Оксана Петрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ЄРЕМЕЄВ Ігор Миронович — народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – СЕНЧЕНКО Андрій Віленович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – СЕРГІЄНКО Леонід Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ТИМОШЕНКО Віктор Анатолійович — народний депутат України, позафракційний;
секретар Комітету — КРИВЕЦЬКИЙ Ігор Ігорович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
члени Комітету:
БЛАВАЦЬКИЙ Михайло Васильович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
БУРБАК Максим Юрійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ВАНЗУРЯК Роман Степанович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ВАСАДЗЕ Таріел Шакрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ВАЩУК Катерина Тимофіївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ВОЗНЮК Юрій Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ГЕРЕГА Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ГРУШЕВСЬКИЙ Віталій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДОЛЖЕНКОВ Олександр Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КЛЮЄВ Сергій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
НАКОНЕЧНИЙ Володимир Леонтієвич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
НИЧИПОРЕНКО Валентин Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПЕТЬОВКА Василь Васильович — народний депутат України, позафракційний;
РИБАКОВ Ігор Олександрович — народний депутат України, позафракційний;
СВЯТАШ Дмитро Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ТАБАЛОВ Андрій Олександрович — народний депутат України, позафракційний;
ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЦИРКІН Ігор Маркович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
21. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Голова Комітету – ПАЦКАН Валерій Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
перший заступник голови Комітету – ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ГЕРМАН Ганна Миколаївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ЛУЦЕНКО Ірина Степанівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
секретар Комітету – ГАЙДОШ Іштван Ференцович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комітету:
БЕНЮК Богдан Михайлович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ДЖЕМІЛЄВ Мустафа - народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ПОПЕСКУ Іван Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
САМОЙЛЕНКО Василь Петрович – народний депутат України, фракція Компартії України;
22. Комітет з питань правової політики
Голова Комітету – ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ГУЗЕНКО Костянтин Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ДУНАЄВ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — АГАФОНОВА Наталія Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
члени Комітету:
БАЛОГА Павло Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БРАЙКО Сергій Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЖЕВАГО Костянтин Валентинович — народний депутат України, позафракційний;
КАТЕРИНЧУК Микола Дмитрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЛЕВЧЕНКО Микола Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МІЩЕНКО Сергій Григорович — народний депутат України, позафракційний;
МОХНИК Андрій Володимирович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ПОЛЯКОВ Василь Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СИМОНЕНКО Петро Миколайович – народний депутат України, фракція Компартії України;
СОБОЛЄВ Сергій Владиславович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
23. Комітет з питань промислової та інвестиційної політики
Голова Комітету – ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – ФАЄРМАРК Сергій Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – БОЙКО Володимир Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ГОРОХОВ Сергій Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – БОГУСЛАЄВ Вячеслав Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету – НЕМІЛОСТІВИЙ Віталій Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени Комітету:
БАЙСАРОВ Леонід Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БІДЬОВКА Володимир Анатолійович – народний депутат України, фракція Компартії України;
БОЯРСЬКИЙ Юрій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ІЩЕНКО Валерій Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ЛИТВИНОВ Леонід Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МЕЛЬНИК Євген Іванович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
НЕЧАЄВ Олександр Ігоревич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЧЕЧЕТОВ Михайло Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
24. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
Голова Комітету – МАКЕЄНКО Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – ПИШНИЙ Андрій Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету – КАРПУНЦОВ Валерій Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ДЕМЯНКО Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ГУРВІЦ Едуард Йосипович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – ШВАЙКА Ігор Олександрович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
секретар Комітету — МАТВЄЄВ Валентин Григорович – народний депутат України, фракція Компартії України;
члени Комітету:
АВАКОВ Арсен Борисович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
БОЙКО Володимир Богданович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ГОЛОВКО Валерій Анатолійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ДЕМИДКО Володимир Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДИРІВ Анатолій Борисович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЄГОРОВ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СКУБАШЕВСЬКИЙ Станіслав Валеріанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ФЕДОРЯК Геннадій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
25. Комітет з питань свободи слова та інформації
Голова Комітету — ТОМЕНКО Микола Володимирович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету — БОНДАРЕНКО Олена Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – БАГРАЄВ Микола Георгійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – МІРОШНИЧЕНКО Ігор Михайлович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
секретар Комітету — ГОЛУБ Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція Компартії України;
члени Комітету:
АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
РАУПОВ Рустам Бурханович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
СТЕЦЬ Юрій Ярославович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
26. Комітет з питань сім´ї, молодіжної політики, спорту та туризму
Голова Комітету — ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
перший заступник голови Комітету — ТЕДЕЄВ Ельбрус Сосланович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – ДАНІЛОВ Віталій Богданович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ПРИСЯЖНЮК Олександр Андрійович – народний депутат України, фракція Компартії України;
секретар Комітету — ЯНКІВ Ігор Тарасович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
члени Комітету:
АРКАЛЛАЄВ Нуруліслам Гаджиєвич – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БУШКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЖУК Микола Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КИРИЛЕНКО Іван Григорович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ТОПАЛОВ Сергій Валерійович – народний депутат України, фракція Компартії України;
27. Комітет з питань соціальної політики та праці
Голова Комітету – ЦИБЕНКО Петро Степанович – народний депутат України, фракція Компартії України;
перший заступник голови Комітету — СУХИЙ Ярослав Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – РОЗЕНКО Павло Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – СТОЯН Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени Комітету:
ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ЗЕЛИК Руслан Богданович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ЛЮТІКОВА Валентина Іванівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СЕМЕНЮК Артем Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ФАБРИКАНТ Світлана Самуілівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ХМІЛЬ Михайло Михайлович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ШУГАЛО Роман Васильович – народний депутат України, фракція Компартії України;
28. Комітет з питань транспорту і зв´язку
Голова Комітету – КОЛЕСНІКОВ Борис Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
перший заступник голови Комітету – СОЛЬВАР Руслан Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комітету – МИРОНЕНКО Михайло Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комітету – КРУК Юрій Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
секретар Комітету — МОШЕНСЬКИЙ Валерій Захарович — народний депутат України, позафракційний.
члени Комітету:
БОРТ Віталій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ВІТІВ Анатолій Миколайович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
ДЕМІШКАН Володимир Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ДЕРЕВЛЯНИЙ Василь Тимофійович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
МОМОТ Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ОСТАПЧУК Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ПРИГОДСЬКИЙ Антон Вікентійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
РЯБІКІН Павло Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ШКІРЯ Ігор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ШУЛЬГА Володимир Петрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
29. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
Голова Комітету – РИЖЕНКОВ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – АЗАРОВ Олексій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
перший заступник голови Комітету – КАЙДА Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
заступник голови Комітету — КУБІВ Степан Іванович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
заступник голови Комітету – ЛЯШКО Олег Валерійович — народний депутат України, позафракційний;
секретар Комітету — ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
члени Комітету:
БАБИЧ Вікторія Володимирівна – народний депутат України, фракція Компартії України;
БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ЄДІН Олександр Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КЛІМОВ Леонід Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
МАРТИНЯК Сергій Васильович — народний депутат України, пазафракційний;
ПІНЧУК Андрій Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ФУРСІН Іван Геннадійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЯЦЕНКО Антон Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
7. Обрати головою, першим заступником, заступниками голови, секретарем та членами Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації таких народних депутатів України:
голова Комісії – МАРМАЗОВ Євген Васильович — народний депутат України, фракція Компартії України
перший заступник голови Комісії – ЄГОРОВ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
заступник голови Комісії – РІЗАНЕНКО Павло Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
заступник голови Комісії – ЛЕОНОВ Едуард Володимирович – народний депутат України, фракція ВО "Свобода";
секретар Комісії – КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
члени Комісії:
АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
ДЕЙЧ Борис Давидович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
КУТОВИЙ Тарас Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";
КЛЮЄВ Сергій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
НЕМІЛОСТІВИЙ Віталій Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
СЕНЧЕНКО Андрій Віленович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
СЛЮЗ Тетяна Ярославівна — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
ФАЄРМАРК Сергій Олександрович — народний депутат України, фракція "Батьківщина";
Обсуждения
Новости партнеров
Новости