УКРАИНА

Коллектив Никопольского ферросплавного попросил помощи у Семенюк

0

0

Коллектив Никопольского завода ферросплавов принял Обращение с просьбой о помощи к председателю Фонда госимущества Валентине Семенюк. Об этом говорится в резолюции, текстом которой располагает «proUA».

Публикуем полный текст обращения:

“Шановна Валентина Петрівно!

Багатотисячний трудовий колектив ВАТ «Нікопольський завод феросплавів» висловлює Вам щиру і глибоку вдячність за справжню державницьку позицію в кризовій ситуації, що склалася навколо загальних зборів акціонерів нашого підприємства. Той факт, що Фонд державного майна не прийняв участі у незаконних зборах акціонерів, що їх спробували скликати у м.Орджонікідзе 5 травня певні структури, свідчить про Вашу глибоку принциповість та відданість засадам законності.

Виважена позиція Фонду державного майна у цій складній ситуації дає феросплавникам Нікополя надію, що всі питання щодо нашого підприємства будуть вирішуватися виключно у правовому полі.

Трудовий колектив підприємства добре розуміє, що у разі зайняття Фондом іншої позиції, силове захоплення підприємства було б неминучим. А наслідки цих подій були б руйнівними, катастрофічними, для підприємства, його робітників та членів їх сімей.

Ми, громадяни України, впевнені у тому, що стабільність та неухильне дотримання законів є запорукою розвитку нашого підприємства, економіки України та нашої незалежної держави в цілому. Тому 8 тисяч робітників Нікопольського заводу феросплавів сподіваються і надалі на виважену, державницьку позицію Фонду державного майна щодо ВАТ «НЗФ».

За резолюцією мітингу трудового колективу ВАТ «НЗФ», голова профспілкового комітету Юрій Логвинов”

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus