УКРАИНА

Ющенко усовершенствовал государственное регулирование в сфере оценки земель

0

0

Президент Украины Виктор Ющенко 16 мая подписал Указ о некоторых вопросах усовершенствования государственного регулирования в сфере оценки земель”. Об этом «proUA» сообщили в пресс-службе Президента.

Текст подаем полностью:

„З метою вдосконалення державного регулювання у сфері оцінки земель постановляю:

1. Внести зміну до підпункту 4 пункту 4 Положення про Державний комітет України по земельних ресурсах, затвердженого Указом Президента України від 14 серпня 2000 року №970 (зі змінами, внесеними Указами від 19 серпня 2002 року №720 та від 17 лютого 2003 року №134), виклавши його в такій редакції:

«4) здійснює відповідно до закону державне регулювання у сфері оцінки земель, організовує та забезпечує проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель, надає витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, організовує професійну підготовку оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, веде Державний реєстр оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, які отримали кваліфікаційне свідоцтво, готує пропозиції щодо вдосконалення методики та порядку проведення робіт з грошової оцінки земель».

2. Кабінету Міністрів України:

розробити та подати у місячний строк для внесення як невідкладного законопроект про зміни до Закону України «Про оцінку земель» щодо врегулювання порядку встановлення ринкової вартості земельних ділянок; привести свої рішення у відповідність із цим Указом.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО”

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus