УКРАИНА

Изменен механизм принятия решений по строительству радиационно опасных объектов

0

0

Президент Украины Виктор Ющенко подписал принятый Верховной Радой Закон „О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно механизма принятия решений по строительству ядерных и радиационно опасных объектов”. Закон вступает в силу со дня его опубликования. Об этом «proUA» сообщили в пресс-службе Президента.

Текст Закона предоставляем полностью:

„ЗАКОН УКРАЇНИ № 2637-ІV

Про внесення змін до деяких законів України щодо механізму прийняття рішень про будівництво ядерно та радіаційно небезпечних об’єктів

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. Пункт «б» частини першої статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 41, ст. 546) викласти в такій редакції:

«б) дають згоду на розміщення на своїй території підприємств, установ і організацій у порядку, визначеному законом».

2. Абзац другий статті 20 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 2, ст. 81) викласти в такій редакції:

«погоджують питання розміщення на своїй території підприємств по видобуванню уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, виходячи з інтересів громадян, які проживають на цій території, та соціально-економічного розвитку територій у порядку, визначеному законом».

3. Абзац другий статті 8 Закону України «Про поводження з радіоактивними відходами» (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 27, ст. 198; 2000 р., № 30, ст. 236) викласти в такій редакції:

«погоджують питання розміщення на своїй території об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, виходячи з інтересів громадян, які проживають на цій території, та соціально-економічного розвитку територій у порядку, визначеному законом».

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом підготувати і подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

2 червня 2005 року”

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus