УКРАИНА

Ющенко поздравил бухгалтеров

0

0

Президент Украины Виктор Ющенко поздравил бухгалтеров с их профессиональным праздником, сообщает пресс-служба Президента.

Полный текст приветствия:

«Щиро вітаю з професійним святом велику когорту українських бухгалтерів.

Бухгалтер – одна із небагатьох професій, представники якої сумлінно трудяться в усіх галузях економіки, на великих і малих підприємствах, у містах і селах.

Бухгалтерська спільнота бере активну участь у розбудові ринкового простору та підприємницького середовища. Від бухгалтерів багато в чому залежить успіх справи, прибутковість, ефективне ведення господарської діяльності, імідж підприємства.

Неоціненний ваш професійний вклад у впровадження міжнародних стандартів обліку та звітності, аудиторського контролю, комп’ютеризації, втілення в життя нових законів та пріоритетів соціально-економічної політики держави.

Упевнений, що поєднуючи великий практичний досвід, талант вчених-економістів, ви зробите усе від вас залежне для формування в Україні сучасних принципів економічних відносин, розширення доступу інвесторів до інформації, впровадження інноваційних технологій та проектів.

Нехай завжди ваша відповідальна праця приносить радість і задоволення, а вашим родинам – добробут і впевненість у майбутньому.

Від усього серця бажаю вам щастя, міцного здоров’я, нових творчих успіхів на благо нашої улюбленої України».

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus