УКРАИНА

Ющенко утвердил изменения в закон о телевидении и радиовещании

0

0

Президент Украины Виктор Ющенко подписал принятый Верховной Радой Закон Украины о внесении изменений в статью 12 Закона Украины «О телевидении и радиовещании»”. Об этом «proUA» сообщили в пресс-службе Президента.

Текст закона подаем полностью:

„ЗАКОН УКРАЇНИ № 2810-ІV

Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»

Верховна Рада України постановляє:

1. Частини першу та п’яту статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 10, ст. 43; 1996 р., № 5, ст. 18; 1998 р., № 2, ст. 6; 2003 р., № 37, ст. 303) викласти у такій редакції:

«Державні телерадіоорганізації поряд із Суспільним телебаченням і радіомовленням становлять основу національного телебачення і радіомовлення України і забезпечують телерадіотрансляцію на всю територію чи відповідний регіон України і на зарубіжну аудиторію. Державні телерадіоорганізації утримуються за рахунок коштів державного бюджету, коштів, отриманих за виконання державних замовлень, а також за рахунок коштів, що надійшли з інших джерел, не заборонених законодавством України»;

«Щорічні грошові надходження на рахунки державних телерадіоорганізацій від реклами, інших видів діяльності, не заборонених законом, спонсорства та меценатства використовуються на виконання статутних завдань, у тому числі на розвиток телерадіомереж, поліпшення умов праці та підвищення розмірів оплати праці їх співробітників».

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

6 вересня 2005 року”

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus