УКРАИНА

У Ялті наркодилери працювали під дахом міліції

0

0

У Ялті зупинена діяльність організованого злочинного угруповання у складі 9 осіб, серед яких ялтинський міліціонер - працівник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків. Про це кореспонденту «proUA» повідомили в прес-службі прокуратури АРК.

За її даними, у жовтні 2003 року злочинці зрозуміли, що в міліційній формі здійснювати дії, передбачені статтею 307 Кримінального кодексу України, а саме купувати, зберігати, перевозити та збувати наркотичні засоби й психотропні речовини, зручніше та безпечніше, тому організували «бізнес» у курортному місті під міліцейським «дахом». Майже два роки здійснювали вони торгівлю наркотиками, доки в серпні 2005 року не опинилися під пильною увагою слідчих прокуратури.

Наприкінці грудня минулого року прокуратурою АРК їм було пред’явлено обвинувачення за ст. 307 Кримінального кодексу України. Їх «ватажкові» - старшому оперуповноваженому відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Ялтинського міського управління ГУ МВС України в АРК, окрім обвинувачення за ст. 307, також інкримінується й зловживання службовим становищем (ст. 364) та одержання хабара (ст.368 КК України).

Суд визначить ступінь вини кожного – організатора, виконавців та співучасників, сказали в прес-службі.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus