УКРАИНА

«Наша Украина», БЮТ и СПУ подписали протокол по коалиции

0

0

Представители «Нашей Украины», БЮТ и Соцпартии подписали протокол о механизме формирования коалиции, сообщает корреспондент «proUA».

В частности, протокол подписали от «Нашей Украины» Роман Бесзмертный, от БЮТ – Юлия Тимошенко и от СПУ – Александр Мороз.

Подаем текст протокола полностью:

ПРОТОКОЛ

щодо процедури формування Коаліції демократичних сил

Ми, представники політичних сил – Блоку «НАША УКРАЇНА», Блоку Юлії Тимошенко, Соціалістичної партії України – цим Протоколом засвідчуємо: вибори до Верховної Ради України, що відбулися 26 березня 2006 року, пройшли у відповідності до чинного законодавства України та європейських демократичних стандартів і відображають волевиявлення українських громадян.

Спираючись на довіру Українського народу і керуючись відповідальністю за майбутнє країни, ми заявляємо про намір створити Коаліцію демократичних сил (Коаліцію депутатських фракцій) у Верховній Раді України п’ятого скликання.

1. Сторони досягли згоди, що проект Угоди про Коаліцію демократичних сил буде підготовлений робочою групою з представників наших політичних сил і буде парафований у перший день роботи Верховної Ради України нового скликання, але не раніше складення присяги народними депутатами України та формування фракцій. Проект Угоди має бути попередньо схвалений керівними органами партій та блоків, що утворили фракції.

2. Сторони досягли згоди щодо структури Угоди про Коаліцію, яка складатиметься з таких розділів:

а) програмні засади діяльності коаліції;

б) регламент діяльності коаліції;

в) розподіл сфер відповідальності між учасниками коаліції.

3. Сторони досягли згоди, що проект Угоди про Коаліцію попередньо схвалюється фракціями – суб’єктами Коаліції і підписується керівниками фракцій, що утворюють Коаліцію та народними депутатами України – членами цих фракцій.

4. Сторони досягли згоди, що до сформування Кабінету Міністрів України Коаліція вносить на розгляд Верховної Ради України проект Засад внутрішньої та зовнішньої політики та схвалює їх.

5. Сторони досягли згоди, щодо наступного порядку розгляду питань Верховною Радою України після укладення Угоди про Коаліцію:

а) формування керівних органів Верховної Ради України (керівництва Верховної Ради України, голів комітетів, перших заступників, заступників голів, секретарів та членів комітетів);

б) забезпечення процедури внесення Президентом України кандидатури на посаду Прем’єр-Міністра України;

в) схвалення сформованого Коаліцією складу Кабінету Міністрів України;

г) розгляд Кабінетом Міністрів України невідкладно після його формування та внесення на затвердження Верховної Ради України Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

6. Угода про Коаліцію готується на основі принципів, передбачених у проекті Меморандуму про створення Коаліції демократичних сил.

Цей Протокол укладено у трьох примірниках.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus