УКРАИНА

“Наша Украина” давит на Раду относительно признания голодомора геноцидом

0

0

Фракция «Наша Украина» настаивает на необходимости принятия закона о признании голодомора 32-33 годов фактом геноцида украинского народа. Соответствующее заявление с парламентской трибуны сделал народный депутат Вячеслав Кириленко, сообщили «proUA» в пресс-службе НУ.

Предлагаем вашему вниманию полный текст заявления:

Організований комуністичним режимом та СРСР голодомор 32-33 років став одним з найбільших злочинів в історії людства. За декілька місяців влада знищила мільйони українських селян. Чоловікі і жінки, маленькі діти й старі люди пухли з глоду і вмирали в страшних муках. Жертвами вбивства голодом стали близько 20% українських селян. А в Полтавській, Дніпропетровській, Одеській та Кіровоградській областях жертвами стали кожен третій. Архівні документи неспростовно свідчать, що голодомор був свідомо організований керівництвом СССР та КПСС з метою фізичного та морального знищення селянства. Окрім того, мішенню державний злочинців було селянство саме українське. Бо голодомором були охоплені території, де більшість сільського населення складали українці - Українська ССР, Кубань, Північна Слобожанщина тощо .

Голодомор визнали десять парламентів світу, проте Верховна Рада досі не спромоглася визнати факт геноциду українського народу. Цього тижня ми розглядатимемо поданий Президентом законопроект про визнання голодомору геноцидом і про належне вшанування пам’яті його жертв. Світла пам’ять про мільйони невинного убитих вимагає від нас цього рішення. Його чекають ті наші співвітчизники, які пережили жахіття голодомору, його чекає увесь український народ, бо майже немає в Україні людини, яка б не втратила родичів під час геноциду 32-33 років. Тому гарячковий пошук так званою “антикризовою” коаліцією будь-яких приводів, щоб не голосувати за цей проект, дивує. Дивують пропозиції щодо створення якихось додаткових робочих груп чи посилання на недоцільність запровадження відповідальності за заперечення факту голодомору.

У десятках країн Європи за заперечення голокосту передбачена законодавча відповідальність, у тому числі – тривалі терміни ув’язнення.

Неможливо уявити, щоб хтось в Ізраїлі дозволив собі заперечити факт геноциду єврейського народу. На цьому тлі Президент пропонує навіть не кримінальну, а лише адміністративну відповідальність за заперечення голодомору.

Фракція “Наша Україна” переконана, що Верховна Рада має прийняти закон про визнання голодомору геноцидом українського народу, щоб до 25 листопада він був підписаний Президентом і оприлюднений. Це рішення, яке на наше глибоке переконання, консолідує країну. А той депутат, хто не проголосує “за” – солідаризується з тими, хто дозволяє собі брати слово “голодомор” у лапки і говорить про неврожай, а не про свідоме знищення мільйонів українців протягом 32-33 років.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus