УКРАИНА

Янукович просит Ющенко, чтобы СНБОУ занялся коррупцией

0

0

Премьер-министр Виктор Янукович обратился к Президенту Виктору Ющенко с предложением внести в повестку дня заседаний СНБО вопрос о коррупции власти и неэффективной организации работы и деятельности судебной системы и правоохранительных органов в Украине. Об этом говорится в соответствующем обращении главы правительства, текстом которого располагает «proUA».

Подаем текст обращения полностью.

«Шановний Вікторе Андрійовичу !

Кабінет Міністрів послідовно відстоює позицію щодо формування збалансованої та ефективної системи влади в державі. Запорукою цього є проведення постійного і відвертого діалогу між владними структурами, динамізм та результативність у їх роботі.

На даний час важливу роль відіграють конституційні владні структури, які мають дорадчі та контрольні повноваження. Зокрема, таким органом є Рада національної безпеки та оборони на чолі з Президентом України. Опрацювання нею стратегічних проблем, відповідна взаємодія гілок влади можуть позитивно вплинути на результати роботи усієї владної системи.

У зв’язку з цим хочу привернути Вашу увагу, пане Президенте, на те, що саме пріоритети у сфері національної безпеки, а не поточні господарські питання сприятимуть ефективній діяльності РНБО як консультативно-дорадчого органу.

Як Прем’єр-міністр України, член РНБО звертаюся до Вас з пропозицією внести до порядку денного засідань РНБО найбільш важливі та актуальні проблеми стратегічного характеру.

Такими проблемами є, зокрема, проблема корупції влади та неефективна організація роботи і діяльність судової системи та правоохоронних органів.

Сьогодні корупція підриває міжнародний імідж країни, посилює недовіру до влади та держави, створює реальні загрози економічному суверенітету України.

На минулому тижні Кабінетом Міністрів України розглянуто питання про стан фінансово-бюджетної дисципліни та заходи щодо посилення боротьби з корупцією і забезпечення дієвого контролю за використанням коштів та державного майна.

Проведена робота ще раз підтвердила, що системна боротьба з корупцією потребує консолідації зусиль усіх інститутів та гілок влади (Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів). З огляду на це пропоную:

1) у грудні 2006 р. винести до обговорення на засіданні РНБО найважливіше для держави питання стану боротьби з корупцією в органах влади, усіх сферах життєдіяльності країни;

2) у січні-лютому 2007 р. з метою організації подальшої системної роботи у даному напрямі розглянути на засіданні РНБО питання щодо реформування судової системи та правоохоронних органів.

Переконаний, що спільна діяльність Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів дасть змогу забезпечити високоякісну підготовку та результативну роботу наступних засідань Ради національної безпеки та оборони».

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus