УКРАИНА

БЮТ просит суд признать прошлую сессию Киевсовета незаконной (исправлено)

0

0

Блок Юлии Тимошенко в Киевском городском совете просит Шевченковский районный суд признать пленарное заседание Киевсовета 21 декабря проведенным с нарушениями законодательства и признать все принятые на нем решения незаконными и недействующими. Об этом в четверг на сессии Киевского городского совета сообщила лидер фракции БЮТ в Киевсовете Татьяна Мелехова, передает корреспондент «proUA».

В ответ на заявление фракции БЮТ мер Киева Леонид Черновицкий сказал: «Никаких судов, которые ограничивают наши действия, не существует. Есть предварительные решения».

Он также отметил, что на предыдущей сессии, 21 декабря, один из депутатов из фракции БЮТ укусил его за палец. При этом Черновецкий не уточнил, кто из депутатов от БЮТ это сделал, но отметил, что проблему по этому поводу он чувствует к сим порам. «Наверно он не чистит зубы, потому эту проблему я чувствую до сих пор», - сказал Черновецкий.

Подаем полный текст заявления фракции БЮТ:

„Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Київраді заявляє: Київський міський голова та так звана більшість у Київраді ідуть на безпрецедентні кроки знищення демократичних принципів роботи органу місцевого самоврядування у столиці України.

Прагнучи надалі безперешкодно продовжувати грабіжницьку практику по відношенню до міста Києва та його мешканців, мер та його більшість відверто ідуть на порушення законодавства України та регламенту діяльності Київради. В організації та проведенні сесій свідомо допускають грубі порушення: під час підготовки сесій самовільно, без урахування думки депутатів Київради, змінюється Порядок Денний проведення сесії, депутатському корпусу не дають можливості ознайомитись з Порядком Денним, відсутні проекти рішень порядку денного, не забезпечується супровідна документація. Станом на 20.00 27 грудня у депутатів не було жодного документа, щодо проведення сьогоднішньої сесії.

Останні зміни до регламенту роботи Київради про те, що процедурні питання можуть бути внесені на вимогу не менше 50 депутатів – кричуще порушення норм демократії. Ці зміни свідчать про те, що Черновецький вирішив остаточно перевести діяльність Київради в ручне управління.

За допомогою таких змін київський міський голова прагне позбавити опозиційну частину депутатського корпусу будь-яким чином впливати на роботу Київради, впливати на вирішення життєво важливих питань міста і самочинно, з допомогою керованої більшості, використовувати Київ для власного збагачення.

Ми, депутати фракції БЮТ, розуміємо, що мер та його команда чудово усвідомлюють, що вони втратили довіру та підтримку практично усіх киян. Саме тому, відчуваючи, що громада міста не буде терпіти такої наруги, створюють собі умови для проведення масштабних махінацій з власністю міста, землею Києва, комунальними підприємствами, за рахунок мешканців столиці.

Ми застерігаємо пана Черновецького та його оточення, не дивлячись на спробу позбавити опозицію права голосу – фракція БЮТ не дозволить безконтрольно наживатися за рахунок Києва та киян.

Ми застерігаємо тих, хто плазуючи перед мером, сам розраховує відкусити шматок Києва – ми будемо оскаржувати будь-які незаконні рішення, прийняті Київрадою чи тут, у сесійній залі, чи у кабінеті мера, де б вони не були прийняті.

Хочемо завірити киян: і мер і так звана більшість будуть вимушені керуватись інтересами киян, а не інтересами кланів.

Станом на сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва ухвалив провадження по справі про визнання пленарного засідання 21 грудня не законним, а його рішення не чинними”.

Напомним, щчто 21 декабря несмотря на действия опозиции и сирены, которые рабо тали в зале, большинство проголосовало за выделение около 200 земельных участков. Оппозиция в Киевсовете, состоящая из блоков Юлии Тимошенко, Виталия Кличко і «Нашей Украины», а також присутствующие в зале депутаты Верховной Рады от БЮТ і НУ блокировали трибуну на протяжении всего периода голосования по земельным вопросам. В противостоянии принимал участие мэр Киева Леонид Черновецкий, в котором он получил незначительную травму. Черновецкому была оказана медицинская помощь, в частности врач забинтовал ему палец.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus