УКРАИНА

МИД подправило свой комментарий относительно суда по Тарасюку

0

0

Пресс-служба Министерства иностранных дел прислала измененный комментарий относительно решения апелляционного суда Киева об удовлетворении апелляционной жалобы Верховной Рады Украины.

В связи с этим «proUA» подает полный текст комментария:

«4 січня 2007 року Апеляційний суд міста Києва розглянув апеляційну скаргу Верховної Ради України щодо відміни Ухвали Шевченківського районного суду міста Києва від 05.12.06 про призупинення дії Постанови Верховної Ради України від 01.12.2006р. № 413-V.

Апеляційним судом міста Києва скаcовано Ухвалу Шевченківського районного суду від 05.12.2006р. виключно з процедурного питання. Шевченківський районний суд м.Києва постановив Ухвалу про забезпечення позову одноособово, а, на думку Апеляційного суду, повинен це зробити колегіально - у складі трьох суддів. Таким чином, Апеляційний суд м.Києва визнав, що забезпечення позову шляхом зупинення дії Постанови Верховної Ради України від 01.12.2006р. було постановлено цілком обґрунтовано за виключенням одного процедурного питання щодо необхідності колегіального розгляду справи.

Разом з тим, у зв’язку із перебуванням у цей час Міністра закордонних справ України у відпустці та беручи до уваги, що предметом апеляційної скарги була обґрунтованість застосування Шевченківським районним судом міста Києва заходів забезпечення позову до Верховної Ради України, Міністром закордонних справ України було подано клопотання про бажання надати суду особисті пояснення щодо необхідності зупинення дії Постанови Верховної Ради України від 01.12.06 № 413-V та наслідків невжиття таких заходів. Однак суд відхилив це клопотання.

Такими діями Апеляційний суд міста Києва позбавив Б.І.Тарасюка права на участь у розгляді своєї справи в судовому засіданні та давати особисті пояснення по її суті, що свідчить про неповноту і невсебічність розгляду справи судом.

У судовому засіданні представник Верховної Ради України заявив клопотання про необхідність відкладення розгляду справи з метою звернення до Конституційного Суду України для надання додаткової інформації, необхідної для об’єктивного розгляду справи. Однак з незрозумілих причин Апеляційний суд і це клопотання відхилив, що черговий раз підтверджує упередженість розгляду справи Апеляційним судом.

Таким чином, остаточне рішення по цій судовій справі найближчим часом винесе Шевченківський районний суд міста Києва.

Незважаючи на таке рішення Апеляційного суду міста Києва, Міністр закордонних справ України Тарасюк Борис Іванович, відповідно до Указу Президента України від 5 грудня 2006 року №1033/2006, продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

Згідно з Постановою Верховної Ради України „Про формування складу Кабінету Міністрів України” від 4 серпня 2006 року №88-V, з відповідними змінами та доповненнями, Міністр закордонних справ України Б.І. Тарасюк є членом Кабінету Міністрів України.

Крім того, у Постанові Верховної Ради України „Про звільнення Тарасюка Б.І. з посади Міністра закордонних справ України” від 01.12.2006р. №413-V” зазначено, що Борис Іванович Тарасюк продовжує виконувати посадові обов’язки Міністра, відповідно до Указу Президента України від 5 грудня 2006 року №1033/2006».

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus