УКРАИНА

НУ обвинила БЮТ в поддержке антиконституционного переворота

0

0

Партия “Народный Союз Наша Украина” обвиняет Блок Юлии Тимошенко в поддержке, на ее взгляд, антиконституционного и направленного на монополизацию власти Премьер-министром закона о Кабинете Министров. Об этом идет речь в соответствующем заявлении партии относительно сегодняшнего преодоления вето Президента на Закон Украины “О Кабинете Министров Украины». Предлагаем полный текст заявления, который есть в распоряжении proUA.

«Співвітчизники!

12 січня фракції так званої “антикризової” коаліції, зокрема Партії Регіонів, Соціалістичної партії України, Комуністичної партії України, а також Блоку Юлії Тимошенко подолали вето Глави держави на Закон України “Про Кабінет Міністрів України”.

Ухвалений Закон України “Про Кабінет Міністрів України”, який готувався під пильним оком Партії регіонів, є антиконституційним і спрямованим на монополізацію влади Прем’єр-міністром, Урядом та т.зв. “антикризовою” коаліцією. Цей закон нівелює принцип “стримування і противаг”, розбалансовує систему влади, суттєво обмежує повноваження Президента України. Адміністрування та “ручний режим” управління, виписані в цьому Законі, неминуче посилять корупцію на вищих державних посадах, а регіони країни перетворять в урядові “вотчини”, які керуватимуться кількома високопосадовцями. Він передбачає також втручання Уряду в діяльність місцевих органів влади та органів самоврядування. Президент України і фракція “Наша Україна” внесли велику кількість поправок до Закону “Про Кабінет Міністрів України”, але вони були проігноровані.

“Наша Україна” розцінює це, як антиконституційний переворот та узурпацію влади так званою “антикризовою” коаліцією, зокрема Партією регіонів та її слухняними сателітами СПУ, КПУ та віднедавна БЮТ.

“Наша Україна” вважає, що сьогодні реально відбулася черговий іспит для помаранчевих і демократичних політичних сил. Після зради Соціалістичної партії, до так званої “антикризової” коаліції приєднався Блок Юлії Тимошенко, голосування якого з “антикризовиками” стало системним явищем. Нагадаємо, що БЮТ разом з регіоналами голосував за відставку помаранчевого Уряду Єханурова, підтримував відставку Міністра внутрішніх справ, польового командира Майдану Юрія Луценка, голосував за подолання вето Глави держави на закон щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

У цих умовах БЮТ доцільно сказати правду народу України і заявити про своє входження до так званої “антикризової” коаліції. Після дій БЮТ, які своїм голосуванням підтримали антиконституційний переворот, у парламенті залишилася єдина сила, яка буде відстоювати ідеали Майдану, – це “НАША УКРАЇНА”.

Ми ніколи не зрадимо інтересів України, інтересів виборців та цінності, які ми відстояли під час Помаранчевої революції!».

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus