Блог

Valerii Klochok: Я заплутався. Якийсь енергетичний зелений ребус від зеленої влади

Я заплутався. Якийсь енергетичний зелений ребус від зеленої влади. Новина, що стала «шокуючою» для українців – ми в аварійному режимі імпортуємо електроенергію з Білорусі. Бо запаси вугілля на складах ТЕС продовжують скорочуватися. Укренерго заявляла, що запаси вугілля на українських теплових електростанціях станом на 25 жовтня в 4,7 рази нижчі за необхідні.

0

comments6712

Valerii Klochok

Політична та економічна аналітика

Політичний та економічний експерт Growford Institute, магістр державного управління, приватний підприємець. Народився на Черкащині, де впродовж десяти років займався педагогічною діяльністю, в тому числі обіймав керівні посади в закладах освіти та органах виконавчої влади. Є радником митної служби 3-го рангу. У 2005 році здобув ступінь магістра державного управління у Київському національному економічному університеті. З 2004 року консультант з економічних та політичних питань депутатської фракції у Верховній Раді України, помічника-консультанта народного депутата.


Я заплутався. Якийсь енергетичний зелений ребус від зеленої влади.

 

Новина, що стала «шокуючою» для українців – ми в аварійному режимі імпортуємо електроенергію з Білорусі. Бо запаси вугілля на складах ТЕС продовжують скорочуватися. Укренерго заявляла, що запаси вугілля на українських теплових електростанціях станом на 25 жовтня в 4,7 рази нижчі за необхідні.

 

Поряд з тим Міненерго планує завершити закриття підприємств вугледобувної промисловості до 2030 року.

 

А вчора Україна приєдналася до Глобальної ініціативи зі скорочення викидів метану "Glоbаl Меthаnе Рledge" - свою позицію Україна офіційно представить на Конференції сторін Паризької угоди у Глазго 30 жовтня - 14 листопада 2021 року. 

 

Ми за декарбонізацію разом з усім світом. Голі й босі, закриваємо шахти, бо усі так роблять. Ну якщо не роблять – то заявляють. А ми і заявляємо і робимо. 

 

Днем раніше Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу під час робочої поїздки на Донеччину заявив, що Кабінет Міністрів очікує збільшення видобутку вугілля українськими шахтами.

 

P.S. Станом на початок 2020 року в Україні налічується 148 шахт, з них 102 – у власності держави. Велика частина шахт розташована на непідконтрольній Україні території (67), ще 2 шахти – не діють, 33 – працюють (але тільки 4 вважаються рентабельними).

 

От, скажіть, в якій країні ми живемо і хто, блін, нами керує?!!!!


comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!