Головна Статті Зірки персона Король моди, президенти і перший гість відкритого космосу: знаменитості, яких не стало у 2019-му
commentss НОВИНИ Всі новини

Король моди, президенти і перший гість відкритого космосу: знаменитості, яких не стало у 2019-му

Портал "Коментарі" продовжує підбивати підсумки 2019 року. На черзі - найсумніший матеріал у нашій серії. Ми розповімо про знаменитостей, чиї серця перестали битися у році, що минає

24 грудня 2019, 18:00 comments7208
Поділіться публікацією:
Король моди, президенти і перший гість відкритого космосу: знаменитості, яких не стало у 2019-му

2019-й рік став останнім для багатьох людей, які внесли неоціненний вклад у світову політику, культуру, науку, спорт та кіноіндустрію. Екс-президент Франції Жак Ширак, космонавт Олексій Леонов, модельєр Карл Лагерфельд, співачка Марі Фредрікссон... Імена цих людей, як і десятків інших знаменитостей з нашого списку, назавжди увійдуть в історію і залишаться в серцях не тільки рідних та близьких, а й мільйонів шанувальників.

Знаменитості
picture

Композитор Мішель Легран

26 січня 2019 року пішов з життя великий французький композитор, піаніст та співак Мішель Легран. За свою музичну діяльність він став триразовим володарем кінопремії "Оскар", лауреатом п'яти премій "Греммі" та володарем премії "Золотий глобус". Мішель Легран написав понад 200 пісень до теле — та кінофільмів.

З кінця шістдесятих років він вийшов на міжнародний рівень, працюючи у британському кіно і в Голлівуді. Найбільшу популярність йому приніс музичний фільм "Шербурзькі парасольки" (1964, режисер Жак Демі).

Відомо, що навіть перебуваючи у похилому віці, Легран не хотів йти з професії і планував влаштувати концерт у квітні поточного року. Французький композитор помер на 86-му році життя. Офіційною причиною смерті вважається бактеріємія (присутність бактерій у крові).

Репер Децл (Кирило Толмацький)

Культовий російський репер Кирило Толмацький, більше відомий як Децл, помер 3 лютого у віці 35 років. Після проведення концерту у російському місті Іжевську виконавцю стало погано. Офіційною причиною смерті назвали зупинку серця внаслідок гострої серцевої недостатності. Про смерть реп-виконавця повідомив на сторінці у фейсбуці його батько, пізніше про трагедію написала дружина Кирила Толмацького.

Відомо, що Децл був кумиром молоді 2000-х років, його дебютний альбом під назвою "Кто? ты?" був неймовірно успішним, платівки розійшлися тиражем більше мільйона примірників. Репер випустив вісім альбомів, в останні роки він виступав під псевдонімом Le Truk.

У 2007 році в одному з інтерв'ю виконавець сказав, що хоче інсценувати свою смерть у 35-річному віці і поїхати жити на острів. Але те, що трапилося 3 лютого, зовсім не інсценування. Смерть Кирила Толмацького підтвердили родичі і регіональне МОЗ.

"Король моди" Карл Лагерфельд

19 лютого 2019 року від раку підшлункової залози помер загальновизнаний "король моди" Карл Лагерфельд. Протягом життя він був головним модельєром італійського будинку моди Fendi (з 1965) і французького Chanel (з 1983), з якими мав довічні контракти. Засновник власного будинку моди Karl Lagerfeld був однією з найбільш впливових фігур модного бізнесу.

Карла Лагерфельда часто критикували: у 2001 році активісти РЕТА, які виступають проти використання хутра, засудили колекцію модельєра, який регулярно використовував у своїх роботах натуральне хутро. У свою чергу, Лагерфельд сказав, що не бачить нічого поганого в тому, що люди вбивають звірів, які по можливості самі вбивали б людей.

Німецький модельєр помер на 86-му році життя. В останні тижні самопочуття кутюр'є помітно погіршилось. Його госпіталізували в Парижі, проте лікарі не змогли йому допомогти.

picture

Вокаліст групи The Prodigy Кіт Флінт

На 50-му році життя помер англійський співак і танцюрист, вокаліст легендарної групи "The Prodigy Кіт Флінт. Його знайшли повішеним у власному будинку в Британії. Поліція не виявила ознак насильницької смерті. За попередніми даними, музикант звів рахунки з життям через депресію, спричинену розлученням з дружиною. У крові співака були знайдені сліди алкоголю та наркотиків.

Відомо, що Кіт Флінт отримав популярність як вокаліст заснованої в 1990 році групи The Prodigy, де він спочатку був тільки танцюристом. У 1996 році він виступив в якості вокаліста при записі синглу "Firestarter", який став світовим хітом. Далі він брав участь у записі таких треків, як "Omen", "Breath", "Baby's Got a Temper".

Актор Люк Перрі

Американський актор Люк Перрі, який отримав величезну популярність завдяки ролі Ділана в серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210", помер у віці 52 років. У лютому поточного року він був госпіталізований у лікарню Лос-Анджелеса з ішемічним інсультом. Після перенесеного там другого інсульту 4 березня 2019 року Перрі був відключений від апарату життєзабезпечення, у результаті чого і помер. Його поховали на власній фермі у біологічно розкладаючому костюмі з грибів.

Після серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210" кар'єра Люка Перрі пішла вгору, він став кумиром мільйонів дівчат. Також він з'явився у фільмах "Різдвяні канікули 95", "Нормальне життя", "П'ятий елемент" та озвучив самого себе в епізодах мультсеріалів "Джонні Браво" і "Гріффіни". Останнім фільмом з його участю стала стрічка "Одного разу в Голлівуді" (2019) режисера Квентіна Тарантіно, де він виконав роль актора Уейна Мондера.

Співачка Юлія Началова

16 березня 2019 року на 39-му році життя померла російська співачка, актриса та телеведуча Юлія Началова. Ще на початку 2000-х років знаменитість зіткнулася з серйозними проблемами зі здоров'ям: у неї була нервова анорексія, яка призвела до різкого зниження ваги (за півтора місяця співачка скинула 25 кг). У 2007 році Юлія в США зробила операцію зі збільшення грудей, але пізніше заявила, що її імпланти не прижилися і викликали зараження крові. Протягом восьми років співачка боролася з різними захворюваннями – подагрою, червоним вовчаком та цукровим діабетом 2 типу.

У березні 2019 року Юлію Началову госпіталізували в лікарню у важкому стані, у неї почалися ускладнення і гангрена ноги. Співачку перевели на штучну вентиляцію легенів та ввели в медикаментозний сон, щоб провести операцію. 16 березня вона пішла з життя від зараження крові та серцевої недостатності.

Відомо, що співачка записала кілька альбомів, знімалася в кіно, брала участь у телепрограмах. Одна з найвідоміших пісень Началовї – "Герой не мого роману".

picture

Композитор Євген Крилатов

8 травня 2019 року в Москві на 86-му році життя помер народний артист Росії, композитор Євген Крилатов. У нього була діагностована двостороння пневмонія. У той же день відомий композитор був похований на Митинському кладовищі поруч з дружиною.

За своє життя Євген Крилатов написав музику більш ніж до 160 фільмів і мультфільмів, найбільш відомі з них — "Умка", "Простоквашино", "Пригоди Електроніка", "З коханими не розлучайтеся", "Чародії".

Актриса Пеггі Ліптон

На 73-му році померла відома американська актриса Пеггі Ліптон, яка зіграла в серіалі Девіда Лінча "Твін Пікс". У заяві сім'ї актриси говориться, що 12 травня 2019 року вона померла від раку в оточенні сім'ї та близьких.

Відомо, що Ліптон зіграла в серіалі "Загін Стиляги" про молодих хіпі, змушених піти працювати в поліцію і виконувати завдання під прикриттям. У 1970 році вона отримала за цю роль "Золотий глобус". У 1990-і вона зіграла Норму Дженнінгс, власницю закусочної у культовому серіалі "Твін Пікс". У 2017 році вона знову виконала цю ж роль у продовженні серіалу.

Актор Ріп Торн

9 липня 2019 року помер американський актор, режисер і продюсер Ріп Торн. За своє життя він знявся в більш ніж 180 фільмах, але найбільш відомі з них "Люди в чорному", де він зіграв агента Z, а також "Без почуттів", "Прибрати перископ", "Вундеркінди".

За свою кар'єру Торн 10 разів виступав на Бродвеї, дебютувавши в "Солодкій птиці молодості" Теннессі Вільямса. У 1960 році актор отримав премію "Тоні ", а також "Оскар" за кращу роль Маршу Тернера у фільмі "Крос-Крик". Ріп Торн помер у 88-річному віці від ускладнень, викликаних раком серця.

Режисер Франко Дзеффіреллі

У віці 96 років в Римі помер відомий італійський режисер Франко Дзеффіреллі. В останні роки його стан здоров'я сильно погіршився — позначалися вік і важка, тривала хвороба. Помер режисер 15 липня 2019 року, церемонія прощання з ним відбулася на Капітолійської площі у Римі. Італія проводжала Франко Дзеффіреллі як національне надбання.

Відомо, що режисер був двічі номінований на премію "Оскар", одержав премію BAFTA і двічі "Еммі". Він працював над екранізацією творів Шекспіра: "Приборкання норовливої" з Елізабет Тейлор і Річардом Бертоном, "Ромео і Джульєтта" і "Гамлет".

Актриса Рассі Тейлор

28 липня 2019 року на 75-му році життя померла американська актриса Рассі Тейлор, яка озвучувала героїню мультфільмів Мінні Маус в безлічі проектів "Disney". Знаменитість померла в місті Глендейл (штат Каліфорнія) від колоректального раку.

Тейлор мріяла працювати з кіностудією "Disney" ще з самого дитинства. Її голосом говорять персонажі у фільмі "Хто підставив кролика Роджера", у мультфільмі "Пригоди Паддінгтона", у мультсеріаліах "Качині історії" та "Сімпсони".

Рассі Тейлор говорила, що не хоче бути знаменитою, їй досить того, що люди люблять персонажів, яких вона створює.

Актриса Олександра Назарова

Радянська і російська актриса театру і кіно Олександра Назарова померла 20 серпня 2019 року. За життя вона знялася більш ніж в 80 фільмах і телесеріалах. Серед них "А якщо це любов?", "Софія Перовська", "Кохання з привілеями", "Бригада". Найбільш відомою її роллю в останні роки була Надія Михайлівна, бабуся Вікторії Прутковської, в телесеріалі "Моя прекрасна няня". Також Назарова багато працювала як актриса дубляжу в ігрових та анімаційних фільмах.

Відомо, що артистка страждала захворюванням легень. З липня 2019 року вона перебувала в лікарні, померла на 80-му році життя в Москві від поліорганної недостатності.

picture

Композитор Гія Канчелі

2 жовтня 2019 року помер грузинський композитор Гія Канчелі. Він прославився не тільки операми і симфонічними творами, але й музикою для театральних вистав і кінофільмів, серед яких "Міміно", "Кін-дза-дза", "Не горюй". В останні роки життя композитор тяжко хворів. Помер у Тбілісі від серцевої недостатності у віці 84 років.

Гія Канчелі — народний артист Грузинської РСР, народний артист СРСР і володар премії "Ніка" за кращу музику до фільму. В одному з інтерв'ю Канчелі якось сказав, що "Не горюй!" — це девіз його життя.

Співачка Марі Фредрікссон

9 грудня 2019 року померла шведська співачка, солістка легендарної рок-групи Roxette Марі Фредрікссон. У 2002 році у знаменитості діагностували пухлину головного мозку. Протягом кількох років вона перебувала на реабілітації, але під час лікування отримала ушкодження мозку та пов'язані з цим обмеження (втрата можливості читати і рахувати, повна втрата зору на праве око і часткова втрата рухової активності правої частини тіла). Через хворобу співачка не змогла взяти участі у записі запланованого альбому Roxette "The Pop Hits".

У квітні 2016 року лікарі за станом здоров'я рекомендували співачці припинити концертну діяльність, і Фредрікссон послухала їх поради. Солістка Roxette померла у віці 61 року в передмісті Стокгольма, у себе вдома.

Відомо, що Марі Фредрікссон є єдиною володаркою п'яти нагород "Краща рок-співачка Швеції". Вона також отримала приз за 1300 інтерв'ю, даних нею за 8 місяців.

Політики
picture

Колишній президент Перу Алан Гарсія

17 квітня 2019 році в будинок екс-президента Перу Алан Гарсія заявилися співробітники поліції і пред'явили йому звинувачення в корупції. Політик попросив зателефонувати своєму адвокатові і зачинився в кімнаті, де вистрілив собі в голову. За життя екс-глави держави вперто боролася бригада медиків, яка тричі "запускала" його серце під час операції, але від отриманих травм політик помер. Відомо, що заарештувати його повинні були на 10 днів.

Алан Гарсія займав президентський пост двічі — з 1985 по 1990 рік, а також з 2006 по 2011 рік. Підозрювати політика в корупції почали ще в 1992 році, тому він тривалий час переховувався в Колумбії. Після зняття звинувачень він повернувся в Перу і став правити країною. У період з 2006 по 2011 рік Гарсію почали підозрювати у хабарництві, а саме в отриманні 100 тис. доларів від бразильської будівельної компанії, яка підкуповувала чиновників для отримання вигідних державних контрактів.

Колишній президент Єгипту Мухаммед Мурсі

17 червня 2019 року екс-президент Єгипту Мухаммед Мурсі втратив свідомість і помер в залі засідання суду, коли йому збиралися пред'явити звинувачення у шпигунстві. Пост глави держави він отримав у 2012 році після масових заворушень, що прокотилися по всій країні і стали частиною арабської весни. Мурсі підтримали близько 51 % громадян, але правив країною він недовго: у 2013 році він був усунений від обов'язків у результаті військового перевороту.

Суд Єгипту засудив його до смертної кари за державну зраду та шпигунство на користь Катару, а пізніше вирок замінили на довічне ув'язнення. Однак судові розгляди тривали, так як Мурсі був головним фігурантів ще кількох кримінальних справ.

Український політичний діяч Віктор Мусіяка

Один з авторів Конституції України, відомий політичний діяч Віктор Мусіяка помер на 74-му році життя від серцевого нападу. 22 липня 2019 року новина про його смерть з'явилася на сторінці в Facebook.

Відомо, що Мусіяка почав свою політичну діяльність у 1994-му році, його обрали народним депутатом України 2-го скликання. З листопада 1995 року до червня 1996-го він був постійним представником президента України у Верховній Раді. На виборах 2002 року він знову отримав депутатський мандат за списками блоку "Наша Україна", у який входила очолювана ним партія "Вперед, Україно!".

Віктор Мусіяка — автор близько 120 наукових праць і один з авторів Конституції України. Протягом останніх років Мусіяка був науковим консультантом Центру Разумкова з правових питань.

picture

Президент Тунісу Аль-Баджи Каїд Ес-Себсі

25 липня 2019 року у віці 92-х років пішов із життя президент Тунісу Аль-Баджи Каїд Ес-Себсі. Глава держави напередодні скаржився на сильне нездужання. Його доставили у військовий госпіталь, де він і помер.

Відомо, що Аль-Баджи Каїд Ес-Себсі був лідером партії "Нідан Тунес". Він висунув свою кандидатуру на президентський пост у 2014 році і пройшов у другий тур, де за перемогу на виборах боровся з чинним президентом Монсефом Марзукі. Близько 54% виборчих голосів отримав Аль-Баджи  Каїд Ес-Себсі і в переддень Нового року він вступив на посаду глави держави.

У 2017 році він був визнаний найстарішим діючим президентом у світі.

Екс-президент Зімбабве Роберт Мугабе

6 вересня 2019 року в одній з лікарень Сінгапуру на 95-му році життя помер колишній президент Зімбабве Роберт Мугабе. Він правив державою як диктатор протягом 37 років. Його вважають батьком-засновником Зімбабве, "символом звільнення" від британського колоніального панування.

Під час правління Роберт Мугабе відрізнявся своїми скандальними державними рішеннями. У 2000-х роках він підтримав у країні "чорний перерозподіл", який полягав у масових захопленнях земель і ферм, що належали білим власникам. У результаті — білим фермерам довелося бігти з країни. Це призвело до гострої економічної кризи та гіперінфляції у Зімбабве. По економіці держави також сильно вдарив закон лідера, згідно з яким іноземні компанії повинні були перебувати під контролем чорношкірих громадян.

У 2005 році президент Зімбабве вирішив ліквідувати нетрі, тому протягом одного року без даху над головою залишилися близько 200 тис. осіб, а через два роки ця цифра збільшилася до 2,5 млн. ООН закликала уряд зупинити кампанію, яка залишає людей без житла і медобслуговування, тому ліквідація нетрів була припинена.

Відомо, що в останні роки свого життя Роберг Мугабе боровся з важкою хворобою і проходив курс лікування у Сінгапурі.

Колишній президент Франції Жак Ширак

26 вересня 2019 року в оточенні своїх рідних помер колишній президент Франції Жак Ширак. Він очолював президентський пост двічі — з 1995 по 2007 рік. До цього Жак Ширак був прем'єр-міністром країни і протягом 18 років мером Парижа.

Однією з головних проведених ним політичних реформ стало скорочення президентського терміну з семи до п'яти років і скасування обов'язкової служби в армії. Політик виступав за соціально відповідальну економічну політику і різко критикував напад американських військ на Ірак.

В останні роки правління рейтинг глави держави знизився, і він став одним з найменш популярних президентів у сучасній французькій історії.

У 2011 році він опинився в центрі корупційного скандалу й був засуджений до двох років умовного терміну за звинуваченнями, які належать до періоду його роботи мером. Він був визнаний винним у нецільовій розтраті бюджетних коштів.

У 2005 Жак Ширак переніс інсульт, а в 2014-му його дружина Бернадетт сказала, що він більше не буде виступати на публіці через проблеми з пам'яттю. Помер екс-президент Франції на 86-му році життя. Він був похований на Паризькому кладовищі Монпарнас, біля могили своєї старшої дочки.

picture

Перший президент Криму Юрій Мєшков

29 вересня 2019 року помер перший президент Криму Юрій Мєшков. Політик помер на 74-му році життя, причиною смерті стала двостороння пневмонія, що розвинулася на тлі інсульту. Колишній президент республіки був доставлений у важкому стані в лікарню в підмосковному Красногорську після відпочинку в Туреччині, де його і спіткало захворювання. Юрія Мєшкова перевели в реанімацію, але зусилля медиків виявилися марними.

У першій половині 1990-х років він очолював в Криму Республіканський рух Криму і Блоку "Росія", які виступали за незалежність півострова від України і наступне його приєднання до Росії. У 1994 році його обрали першим і останнім президентом Криму.

Внаслідок розколу в блоці "Росія" і дій української влади Мєшков був змушений емігрувати до Росії, де жив до анексії півострова.

Спортсмени
picture

Футболіст Антоніо Рейєс

Перший день літа 2019 року став сумним для всіх любителів футболу — у автокатастрофі трагічно загинув колишній нападаючий "Арсеналу", "Реалу", "Севільї" та збірної Іспанії Хосе Антоніо Рейєс.

Він знаходився за кермом автомобіля Mercedes Brabus S550, коли разом зі своїми двоюрідними братами прямував з Севільї в Утреру. На вісімнадцятому кілометрі траси A-376 автомобіль футболіста розвинув швидкість 237 км/год, після чого буквально вилетів з дороги і загорівся.

Іспанському футболісту було всього 35 років. За свою кар'єру Хосе Антоніо Рейєс ставав чемпіоном Англії і Іспанії, вигравав Кубки Англії, Іспанії та Португалії, чотири рази перемагав в Лізі Європи, ще один — у Суперкубку УЄФА.

picture

Боксер Максим Дадашев

23 липня 2019 року у віці 28 років помер російський професійний боксер Максим Дадашев. Тренер спортсмена попросив зупинити бій на 11 раунді, коли побачив, що його підопічний перестав захищатися і отримує багато ударів. Це був відбірковий бій на титул чемпіона світу з пуерторіканцем Сабріелем Матіасом.

Після поєдинку російського боксера доставили в американську лікарню з підозрою на набряк мозку. Лікарям довелося провести трепанацію черепа і ввести Дадашева в медикаментозну кому. Незважаючи на вжиті заходи, боксер помер від отриманих травм.

Атлет Роман Вірастюк

На 52-му році життя не стало відомого українського атлета, бронзового медаліста чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра Романа Вірастюка. Він помер 27 липня 2019 року після складної операції з видалення і розшарування аневризми черевної аорти. Після хірургічного втручання Вірастюк перебував у відмінному настрої, охоче фотографувався, але через два тижні його серце, на жаль, не витримало.

Роман Вірастюк — старший брат відомого українського стронгмена, володаря титулу "найсильніша людина світу" Василя Вірастюка. Останнім часом він працював директором департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України.

Футболіст Фернандо Ріксен

18 вересня 2019 року пішов з життя голландський футболіст, півзахисник шотландського "Рейнджерс" і петербурзького "Зеніту" Фернандо Ріксен. Він тривалий час страждав від страшної хвороби — латерального аміотрофічного склерозу. Спочатку він втратив здатність говорити, потім його повністю паралізувало.

В кінці червня Фернандо Ріксен провів прощальний вечір, куди запросив своїх друзів записавши їм зворушливе звернення за допомогою штучної генерації мови. Це не означало, що футболіст прийняв рішення припинити боротьбу з невиліковною хворобою, він збирався продовжувати боротися, але не мав наміру з того моменту з'являтися на публіці. Він помер у віці 43 років.

Діячі бізнесу і науки
picture

Нобелівський лауреат Жорес Алфьоров

У ніч на 2 березня в московській лікарні помер видатний фізик, лауреат Нобелівської премії Жорес Алфьоров. Вчений не дожив кілька днів до свого 89-річчя. Алфьоров страждав від гіпертонії і восени 2018 року довго лікувався від гіпертонічного кризу.

Нобелівської премії Алфьоров був удостоєний у 2000 році за розробку напівпровідникових гетероструктур та створення швидких опто — та мікроелектронних компонентів. Наукові дослідження Алфьорова мали важливе значення при розробці сучасних технічних пристроїв — мобільних телефонів, лазерних програвачів, лазерних "скальпелів".

Архітектор Бей Юймін

17 травня у себе будинку на Манхеттені в Нью-Йорку помер американський архітектор китайського походження Бей Юймін, який створив скляну піраміду музею Лувра в Парижі. Йому було 102 роки.

Крім піраміди Лувру серед відомих робіт Бей Юйміна східний корпус Національної галереї мистецтв у Вашингтоні і хмарочос Bank of China Tower в Гонконзі. Він також проектував бібліотеки імені Джона Кеннеді в Бостоні, вежі банку JPMorgan Chase у Нью-Йорку і зал слави рок-н-ролу в Клівленді.

У 1983 році Юймін був удостоєний Прітцкерівської премії, яку називають аналогом Нобелівської премії в архітектурі.

Астрофізик Микола Кардашев

3 серпня на 88-му році життя у Москві помер видатний радянський і російський вчений, академік Російської академії наук по космосу, керівник міжнародного космічного проекту "Радіоастрон" Микола Кардашев.

Він входив в десятку найбільш авторитетних радянських, а потім і російських вчених. У 1964 році Кардашевим була розроблена шкала рівня розвитку цивілізацій — вона розділяла стадії позаземних цивілізацій за тим, який рівень енергії вони споживають.

Астрофізик також був одним з авторів ідеї використання інтерферометрії для вивчення Всесвіту. Завдяки цьому методу люди в квітні 2019 року змогли вперше побачити тінь чорної діри в рамках космічного проекту "Спектр-Р".

Космонавт Олексій Леонов

Перша в історії людина, яка здійснила вихід у відкритий космос, двічі Герой Радянського Союзу Олексій Леонов помер у Москві на 86-му році життя. Його не стало 11 жовтня 2019 року в московському госпіталі через гостру серцеву недостатність.

Леонов здійснив два польоти в космос (18 березня 1965 р. і 15 липня 1975 р.), налітавши 7 діб 33 хвилини. У першому польоті він вперше у світі вийшов у відкритий космос. У другому польоті був командиром екіпажу, який брав участь у першому стикуванні космічних кораблів різних країн — "Союзу-19" (СРСР) і "Аполлона-18" (США).

Крім того, космонавт мав хобі — разом з художником-фантастом Андрієм Соколовим створював поштові марки і графіку на космічну тематику.

picture

Бізнесмен Девід Кох

Американський мільярдер, співзасновник енергетичної та хімічної корпорації Koch Industries Девід Кох помер 23 серпня 2019 року в США. Причиною смерті 79-річного бізнесмена став рак простати. Важку хворобу йому діагностували у 1992 році, тоді Девід пройшов променеву терапію, операцію і гормональну терапію, але рак кожен раз повертався. Кох сказав, що він вважає, що його досвід боротьби з раком спонукав його фінансувати медичні дослідження.

Разом зі своїм старшим братом Чарльзом він був одним з найбільших фінансових донорів республіканців. Статки покійного магната на момент його смерті оцінювалися в 42,2 мільярда доларів. У 2019 році Девід Кох зайняв 11-е місце у рейтингу мільярдерів Forbes. Цю позицію він розділив зі своїм братом Чарльзом.

Як раніше писало видання "Коментарі", солістка легендарної рок-групи Roxette Марі Фредерікссон померла від важкої хвороби.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!