comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Андрей Мишин: ТАЄМНИЧІ 277 ЗЕ-МІЛЬЯРДІВ

Велика міжнародна фінансова афера чи "прекраснодушна" фантазія?

0

comments3945

Андрей Мишин

Политический эксперт

Заслуженный деятель науки и техники Украины. Профессор. Работал: МИД Украины, Секретариат Кабинета Министров Украины, аппарат СНБО Украины, МинНауки и Образования Украины.   

Понад тиждень шукаю для експертної оцінки горезвісний "План трансформації України", який був презентований Володимиром Зеленським під час робочої поїздки в США. У своєму виступі в Бібліотеці Конгресу США глава нашої держави натхненно розповідав, що План передбачає розвиток України як "форпосту безпеки, цифрового, інфраструктурного та аграрного хабу", складається з понад 80 проектів і на його реалізацію потрібно 277 мільярдів доларів, частина яких Зе попросив у американців у вигляді програм міжнародної допомоги, кредитів і інвестицій.

З'ясувалося, що навіть Міністерство фінансів України не було причетне до розробки "Плану трансформації України".У Мінфіні радять звернутися за інформацією про перелік проектів, включених до "Плану трансформації України" у сумі в 277 млрд. долл., що Зе хоче залучити для реалізації, до органу, який є "головним розробником документа", хоча хто це: КМУ або ОП, мінфіновці не мають і згадки.

На жодному з офіційних сайтів, відомостей щодо Плану, крім згадок про його презентацію в бібліотеці Конгресу і та згадки на лекції у Стенфорді не має.

Ще більш дивні заяви посла України в США Оксани Маркарової (екс чиновницю багато років підозрюють у фінансових спекуляціях і виведенні державних активів) від 10 вересня, що План трансформації України, який президент Володимир Зеленський запропонував президенту США Джо Байдену під час візиту, рамковий, тому для його реалізації необхідні різні інші реформи.

 При цьому, за її словами, це "конкретний план", в якому прописано нинішній стан справ в кожному з секторів і конкретні проекти з кошторисами, які запропонували американським партнерам - як державним, міжнародним фінансовим інститутам, так і бізнесу.

Так де ж текст документу? Суспільство повинно знати в яку нову боргову кабалу його заганяють. Чомусь не віриться в «прекраснодушність» фантазій Маркарової і Милованова. А ось "Велике крадівництво" на міжнародному рівні досить ймовірно.

comments

Інші матеріали автора

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!