comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Дайджест 2021 Дільничний у Дніпрі тероризує родичів померлих
commentss НОВИНИ Всі новини

Дільничний у Дніпрі тероризує родичів померлих

Журналісти повідомляють, що поліцейський організував бізнес ритуальних послуг, за допомогою якого вимагає гроші з родичів померлих громадян

24 липня 2021, 08:50 comments22036
Дільничний у Дніпрі тероризує родичів померлих

Дільничний у Дніпрі тероризує родичів померлих - фото з відкритих джерел

У Дніпрі дільничний поставив на потік бізнес на горі людей. Шантаж, вимагання, психологічний пресинг — всі ці аморальні методи впливу він застосовує до родичів померлих містян, щоб змусити їх ховати близьких через його особисту фірму.

Втридорога, без права вибору. Поліцейське керівництво закриває на це очі, а люди з різних районів міста марно намагаються захистити свої права. Про це повідомляє видання "Економічні новини".

Ні для кого не секрет, що поховати померлого в Дніпрі не просто дорого, а дуже дорого. Мало того, що чиновники займаються відвертим вимаганням, вимагаючи часом космічні суми в десятки тисяч гривень за місце на кладовищі або інші ритуальні послуги. Але історія майора Романа Степаненка просто вражає своїм цинізмом і відсутністю участі і співчуття до людей. Триває ця історія вже досить давно. Сьогодні він працює старшим дільничним інспектором в Шевченківському районі, але організував свою злочинну схему з вимагання набагато раніше, коли працював рядовим дільничним в АНД районі.

Степаненко вступив в змову з кількома місцевими ритуальними службами Дніпра і почав поставляти їм клієнтів, використовуючи своє службове становище. Натомість отримував пристойну грошову винагороду. Згідно із затвердженою процедурою, як тільки у людей в родині хтось помирав, родичі повинні були викликати поліцію. Степаненко приїжджав і починав тиснути на людей, які втратили близьку людину. Маніпулюючи нормами закону і буквально пресуючи убитих горем людей, він не залишав їм вибору — вони змушені були звертатися саме в ту ритуальну фірму, яку лобіював дільничний. Більш того, він особисто відвозив їх туди на службовому автомобілі, щоб клієнти не "зіскочили з гачка".

Звістка про заповзятливого дільничного поширилася по всьому району. Відійшовши від шоку, люди почали писати скарги в райвідділ поліції. І коли кількість скарг досягла критичної позначки, Степаненка "посварили", і від гріха подалі перевели в інший район — Шевченківський. Однак це не стало для нього уроком. Жага наживи виявилася для служителя правопорядку сильніше, ніж борг або співчуття людям. Тим більше, що горе-поліцейський вже відчув підтримку з боку безпосереднього начальства. Мабуть, прибутком він охоче ділився, а ті закривали очі на його аморальний промисел.

Як відомо, апетит зростає під час їжі. У якийсь момент він вирішив розвернутися на широку ногу і відкрити власну ритуальну службу. Схема налагоджена, убиті горем люди в безвихідній ситуації змушені йому підкорятися. Спочатку його ритуальна служба, оформлена звичайно ж на підставних людей, розташовувалася на проспекті Богдана Хмельницького, 29, а тепер змінила місце прописки. Але суть не в цьому, а в тому, що поліцейський, як відомо, за законом не має права займатися підприємницькою діяльності. А інформації про дії Степаненка вже цілком достатньо в тих же соцмережах (люди активно скаржаться), щоб як мінімум служба внутрішньої безпеки зайнялася майором.

А схема продовжує діяти, тільки тепер вона набула ще більш потворних форм. Як тільки в районі трапляється смерть, з'являється Степаненко. Він особисто зв'язується з сімейним лікарем, який без команди дільничного відмовляється видавати родичам довідку про смерть. Далі вже відпрацьованим в АНД районі способом, користуючись тим що люди розгублені і знаходяться в горі, дільничний залякує родичів покійного транспортуванням тіла в морг і процедурою розтину, яка нібито коштує дорого і часу займає багато.

Але, за словами поліцейського, можна "вирішити", якщо звернутися в його ритуальну службу, і ніяких турбот. Людям нічого не залишається, як іти в "потрібну" фірму, де з них деруть три шкури за так звану допомогу в організації похорону.

При цьому дільничний не просто обдирає людей до нитки, а часом відверто знущається над ними. Наприклад, знаючи, що смерть вже настала, і його чекають, він принципово не виїжджає ночами. А вранці починає розповідати, що дуже зайнятий. Тому зможе приїхати тільки через 2-3 години. Але як би між іншим уточнює, що якщо йому підкинуть 1 тис. Грн на бензин, то він приїде оперативно.

При цьому він їздить на Lexus-350 чорного кольору, але в декларації поліцейського ви його не знайдете. Як і багато чого іншого, що нажито на горі людей.

У соцмережах жителі 12-го кварталу і "Тополя" не раз порушували питання про тиск з боку старшого дільничного Степаненка. Тим більше, що в законі чітко прописані їхні права, і людям гарантований набір мінімальних послуг, які вони можуть отримати на безкоштовній основі у разі смерті близьких людей. І вже точно ніде не сказано, що вони зобов'язані кланятися в ноги дільничному і платити йому данину за виконання ним службових обов'язків. Люди обурені, але це крик в порожнечу. Як стало відомо, сьогодні підприємливий дільничний розширив свій бізнес на все місто.

Ні для кого не секрет, що ринок ритуальних послуг дуже специфічний. Просто так в нього не зайдеш, а щоб влаштовувати такий терор і свавілля, як робить це Степаненко, потрібна "санкція як мінімум керівництва поліції. У тісному колі ритуальників все все знають, а народний поголос про "подвиги" Степаненка вже гуде по всьому місту. І виникає питання — керівництво міської поліції в частці або просто закриває очі на дії свого підлеглого? Хоча і в тому, і в іншому випадку це — злочин, пишуть журналісти видання.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Днепрянин

4 серпня 2021, 14:56

Вы тут пишите возмущения,а он плевать хотел.У него помимо ритуала,еще нотариус свой схему рисует,машинками торгует,квартирки сдает,заправочку имеет.Вопрос????Кто его покровитель????Почему не возбуждают соужебное расследование???🤣🤣🤣🤣Он сейчас пока мы здесь возмущаемся на элитный пляжик за рубежом собирается.Кто пострадал,почему не подаете в суд????????

Миша балу

1 серпня 2021, 10:37

Ясон, Потому и при@@лись , он первое звено в этой цепи поборов и нарушений. И все , от врачей в больнице , в моргах ,ритуалки ,на кладбищах, и даже попы ,все с нарушениями.

Миша балу

1 серпня 2021, 10:27

Все знают ,а изменить никто не хочет. ПОЧЕМУ??? Суды через взятки , полицаи вымогают, медицина -сколько ещё у вас есть? Налоги где оседают? Ладно свадьбу можно подешевле сиграть . Но ведь в похоронной службе есть определенные расценки. Необходимо требовать порядок!!!

Эвелина

29 липня 2021, 05:45

Отец 83 года умер ночью, а эта тварь Роман приехал в 9 утра, т.к.ночью он не выезжает. Хотя в других районах участковые выезжают, когда произошла смерть. Заставил нас перевезти отца в морг его машиной за 2,5 тысячи. Несмотря на то, что до этого мы договорились с другой ритуальной службой за более дешевую цену. Более того, в морге заставил нас заплатить еще 2,5 тысячи. При этом, все это неофициально, без выдачи документов об оказанных услугах. Как его держат еще на такой должности? Бессовестный человек и все его начальство, которое его покрывает и не проводит служебное расследование!

Лилия

28 липня 2021, 06:54

Наверно не поделился с кем то раз такую статью выпустили . Там про каждого "правоохранителя " можно написать , банда , а не полицейские , а с ними судьи , да и адвокаты почти все . Порядочный человек в этой структуре и пару месяцев не выдержит .

Катя

26 липня 2021, 00:07

Это мразь и сволочь!!!! Он нам такой террор устроил. Бабушка у нас умерла 83 года, болела сильно, он нас заставил в морг на вскрытие ехать и денег с нас ещё содрал!!! Схема у них отработанная, везде все запуганные, боятся ему слово поперек сказать! Что в морге, что в полиции, деньги вымогает в открытую ничего не боится....Жаловаться бесполезно, его все прикрывают!

Ясон

25 липня 2021, 18:31

Краснопольское кладбище лучше тряхнули бы и сурсколитовское ,АНД и узнали сколько место стоит, а то к менту приеблись.

Юрий

25 липня 2021, 17:38

Что за камни в огород Ангелов. Нет своего имени.

Ангелы

25 липня 2021, 09:21

Видно след от Ратнер Марины Аркадьевны. Это чисто ее схема. Ментам надо заняться фирмой Реквием. Это все она. Фирма находится на улице Чкалова

Днепрянин

24 липня 2021, 19:54

Днепрянин, по моему тут #реквием# взятку давал

Днепрянин

24 липня 2021, 19:50

Просто конкуренция!!! https://youtu.be/NXniTMVOYMM

Натали

24 липня 2021, 19:24

Это тварь редкая, гнида, которую нужно истребить и выгнать из полиции. Скольких людей он обобрал. Мразь просто.

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!