Рубрики
МЕНЮ
Екатерина Белоброва
Оскільки традиційне морозиво — це білковий продукт, то, щоб уникнути отримання гострого отруєння, ставитися до його покупки і способам зберігання необхідно також ретельно, як до молока, сирів і сиру.
Про це написала на своїй сторінці Facebook в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
"Крім терміну придатності, слід перевіряти дотримання температурного режиму зберігання морозива — не вище -16 ° С. Дотримання температурного режиму впливає як на зовнішній вигляд, так і на смак морозива. Крім того, температурні коливання можуть призводити до того, що всередині упаковки буде стрімко збільшуватися кількість мікробів. Адже морозиво з самого початку — не абсолютно стерильний продукт ", — позначила держчиновник.
Отже, яким же, на думку Уляни Супрун, має бути морозиво, щоб принести не тільки смакове задоволення в спекотний літній день, але і не принести загрози нашому організму.
▪️ В першу чергу, холодним і щільним, коли отримуєте його з морозильної камери.
▪️Правільноі форми. Якщо верхівка морозива деформований — це може свідчити про порушення температурного режиму при зберіганні.
▪️ Всередині упаковки не повинно бути інею і слідів продукту на упаковці.
▪️ Морозиво повинно мати рівномірну консистенцію.
▪️Вкушая десерт, ви не повинні відчувати кристали льоду, маслянистий смак або "пісок на зубах" (кристали лактози).
▪️На глазурі не повинно бути нальоту або тріщин.
Будь-яка невідповідність свідчить про недотримання режимів збивання, заморожування і зберігання морозива. Безпечніше відмовитися від такого десерту.
" rel="nofollow" target="_blank">
Наостанок в.о. міністра додала, що краще в спеку рятує не солодким десертом, а великою кількістю рідини і перебуванням в тіні.
Новини партнерів
Новини