Coinspot 28.02.2020

BTC/USD

8669.54

ETH/USD

224.20

LTC/USD

59.54

НБУ 28.02.2020

USD/UAH

24.64

EUR/UAH

27.11

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Здоров'я наше тіло Камені в нирках: несподівані причини появи
НОВИНИ Всі новини

Камені в нирках: несподівані причини появи

Медики розповіли про те, що стимулює виробництво каменів в організмі

16 липня 2019, 20:10 1686
Автор:

• Екатерина Белоброва

Камені в нирках: несподівані причини появи

Експерти в області урології назвали шість дивних на перший погляд речей, які можуть спровокувати появу каменів у нирках. До них відноситься навіть проживання у тропічному кліматі.

"Коментарі" наводять всі шість причин, посилаючись на інформагенство "Аптека 24".

Брак кальцію в раціоні. Більшість каменів в нирках складаються з кальцію, через що люди часто відмовляються від даного поживного елемента. Але це велика помилка, тому що виключення продуктів з кальцієм по харчуванню ... збільшує ризик сечокам'яної хвороби, як підтвердило дослідження вчених з Гарвардської школи охорони здоров'я. Дотримуйтесь правильного балансу кальцію, і ймовірність каменів в нирках буде мінімальною.

Вживання занадто великої кількості м'яса. Якщо ви жити не можете без цього продукту, то, по крайней мере, частіше налягає на біле, а не червоне м'ясо. У 2014 році вчені підтвердили, що м'ясоїди на 30-50% частіше стикаються з каменями в нирках в порівнянні з вегетаріанцями.

Проживання в тропіках. Якщо ви живете в тропічному кліматі, то ризик сечокам'яної хвороби зростає. Це пов'язано з більш низьким відтоком сечі з організму, особливо якщо люди відчувають нестачу питної води. Хронічна діарея, часто спостерігається серед жителів бідних тропічних країн, також збільшує ймовірність каменів в нирках.

Глобальне потепління і зміни клімату. Наука давно веде суперечки про те, чи існує зв'язок між глобальним потеплінням і появою каменів у нирках. Чим спекотніше погода, тим вище ризик сечокам'яної хвороби - доводить статистика з різних країн світу. Однак все ще не встановлено прямий причинно-наслідковий зв'язок між цими явищами.

Генетика. Так звані цистинові камені, які є одним з видів каменів в нирках, являють собою наслідок занадто великої кількості субстанції цистину в сечі. А вона з'являється там через цістінурію - генетичний розлад, який ви успадковуєте від батьків. Це єдиний вид каменів в нирках, який передається генетичним шляхом.

Синдром роздратованого кишечника. У число недуг, які потрапляють під цю категорію, зазвичай включають виразковий коліт і хвороба Крона. Однак кілька досліджень показали, що в цей список також повинна потрапити сечокам'яна хвороба. Одна з причин цього - діарея, пов'язана з порушеннями в роботі шлунка, яка позбавляє організм води.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...