Рубрики
МЕНЮ
Татьяна Веремеева
Інфографіка: Д. Романюк/Comments.ua
У лютому 2021 року Рада національної безпеки і оборони (РНБО) оголосила про введення санкцій проти одіозного політика, голови політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" (ОПЗЖ) Віктора Медведчука. Тоді "Коментарі" разом з експертами розбиралися, чому Медведчук гідно не відповів на введення санкцій. Зокрема, не було громадських протестів, зриву роботи Верховної Ради або загострення ситуації на Донбасі, якого багато хто очікував
Минулої п'ятниці, 26 лютого, РНБО ввела санкції ще проти 10 осіб: екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та екс-глави СБУ Олександр Якименка, колишнього контр-адмірала Дениса Березовського, колишнього генерал-майора Станіслава Шапортова, колишнього генерал-майора юстиції Сергія Нянчура, колишнього генерал-майора Юрія Катовского, колишнього генерал-майора Володимира Котовського, колишнього генерал-майора Валентина Ханжа, колишнього віце-адмірала Сергія Єлісєєва, колишнього контрадміраал Дмитра Шакура. Експерти розповіли, чому в список потрапили ці люди та чому це сталося саме зараз.
Крім того, експерти вважають, що цими списками РНБО не обмежиться. І крім Медведчука санкції можуть накласти на інших одіозних українських олігархів.
На думку політолога Микити Трачука, РНБО продовжить "бити" по економічних моментах, продовжуючи видавлювати Віктора Медведчука з ринку нафтопродуктів.
Політолог Андрій Мішин зазначає, що зараз простіше назвати олігархів, на яких нинішня влада не намагатиметься надавити. Серед них, на думку Мішина, представники великого бізнесу, інтереси яких збігаються з інтересами Офісу президента.
Нагадаємо, Олексій Данилов розповів про те, що будуть розглядати на наступному засіданні РНБО. Зокрема, засідання буде присвячене питанням державних зрадників і дезертирів.
Новини партнерів
Новини