comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Інфографіка 2021 Скільки коштів перераховують трудові мігранти до України - НБУ (інфографіка)
commentss НОВИНИ Всі новини

Скільки коштів перераховують трудові мігранти до України - НБУ (інфографіка)

Обсяги грошових переказів трудових мігрантів у 2021 році можуть зрости на 8,6%

24 березня 2021, 11:51
Скільки коштів перераховують трудові мігранти до України - НБУ (інфографіка)

Інфографіка - Д. Романюк/Comments.ua

У 2020 році трудові мігранти перерахували до України 12,1 млрд дол. США. Це на 1,7% більше, ніж у 2019 році (11,9 млрд дол. США). Таку інформацію надали у Національному банку України у відповідь на журналістський запит порталу "Коментарі". 

Згідно з даними НБУ, у розрізі країн найбільший обсяг грошових переказів було перераховано з країн Європейського Союзу (7,8 млрд дол. США або 64% від загального їх обсягу). Зокрема з Польщі надійшло 3,2 млрд дол. США (26,6% від загального обсягу), з Чехії – 0,8 млрд дол. США (6,9% від загального обсягу), з Німеччини – 0,5 млрд дол. США (4,2% від загального обсягу). З країн СНД українські трудові мігранти переказали 1,2 млрд дол. США (10% від загального обсягу), у тому числі з РФ – 1,1 млрд дол. США (8,8% від загального обсягу).

У Нацбанку також повідомили, що згідно з оперативними оцінками, у січні 2021 року трудові мігранти перерахували до України 869 млн дол. США.  

Згідно з січневим прогнозом Національного банку, обсяги грошових переказів трудових мігрантів у 2021 році зростуть на 8,6% – до близько 13,2 млрд дол. США передусім завдяки стійкому попиту на українських трудових мігрантів в основних країнах їх призначення на тлі відновлення економіки. Водночас відповідні оцінки можуть бути дещо переглянуті у квітневому прогнозі з урахування актуальної інформації щодо підвищення рівня захворюваності на COVID-19 в Україні та світі, а також пов’язаного з цим посилення протиепідемічних обмежень.

Нагадаємо, що раніше польське Управління у справах іноземців офіційно заявило, що посвідки на проживання в Польщі отримали вже понад 250 тис. українців. Більшість з них молодше 40 років, тобто знаходяться в активному, працездатному віці. Народний депутат України VI — IХ скликань Дмитро Шпенов вважає, що зазначені цифри свідчать, що всі зусилля української влади, спрямовані на зниження потоку міграції і повернення українців додому, поки неефективні.Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!