Рубрики
МЕНЮ
Татьяна Веремеева
Інфографіка: Д. Романюк/Comments.ua
Народні депутати повинні відстоювати права і представляти інтереси українців в стінах Верховної Ради. Багато жителів нашої країни з упевненістю скажуть, що нардепи найчастіше виступають зовсім не в інтересах народу. Проте, витрати на їх утримання лягають саме на плечі українців.
У бюджеті на 2021 рік також передбачені чималі витрати на кожного нардепа, про це розповів у своєму Telegram-каналі депутат Олексій Гончаренко.
Норми витрат на одного народного депутата України на 2021-й рік виглядають так:
- 90 000 грн — кошти для компенсації проїзду по території України;
— 1500 грн — канцелярське приладдя;
— 4890 грн — міські та міжміські телефоні розмови;
— 8000 грн — відрядження помічників-консультантів у виборчі округи;
— 2000 грн — утримання приміщень у виборчих округах;
— 670 грн — витрати на проведення та організацію зустрічей нардепа з виборцями;
— 237 250 грн — компенсація оренди житла або найму готельного номера.
Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроект №4000 об "Державний бюджет України". У залі парламенту документ підтримали 289 народних обранців. Про те, що вплинуло на такий розподіл голосів, до чого призведуть правки і який бюджет отримали українці, розповіли експерти.
Відзначимо, основні параметри бюджету України на наступний рік стали об'єктом переговорів Міністерства фінансів з Міжнародним валютним фондом. Прес-служби Мінфіну повідомила, що Міністерство фінансів успішно завершило переговори з МВФ щодо основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ і отримання чергового траншу.
Новини партнерів
Новини