В НАСА розповіли про свої найближчі плани на Місяць

З 2021 року супутник Землі почнуть колонізувати

У НАСА заявили, що з 2 021 по 2024 роки на природний супутник Землі - Місяць - відправляться три безпілотних корабля з 12 видами різних вантажів на борту, з метою подальшого облаштування.

Про це повідомляє видання "Новое время".

Під час заданих місій вчені протестують спускалися на Місяць апарати, які зараз вже будуються різними компаніями. Загалом, це має сенс. Думаю, будь-яка людина ще до відправки на Місяць хотів би знати, що НАСА в стані посадити туди корабель без всяких пригод.

У вантажних кораблях туди полетять спеціальні "місячні" комп'ютерні системи, камери високої чіткості, швидкісний розвідувальний місяцехід Moon Ranger, прилади для вивчення місцевої геології, техніка для вивчення і видобутку реголіту (це основний будівельний матеріал там), модуль отримання даних про місцевих електромагнітних явищах, астрономічне обладнання та багато-багато чого ще.

По суті, все це стане підготовкою до польоту людей на Місяць вже в 2024 році. Як очікується, на цей раз там першої висадиться жінка. З 2024 року по 2028-й люди будуть залишатися на Місяці.

Якщо ніяких проблем не виникне, весь цей час вони будуть не тільки вивчати наш супутник, а й будувати там постійно діючу базу. За планом, вона повинна почати працювати в нормальному режимі вже в 2028 році. При цьому НАСА дуже поспішає, тому що Китай вже запустив на Місяць кілька безпілотних модулів: для китайців Місячна гонка - одна з пріоритетних.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися