Заяви про дефолт України – дзвіночки інвесторам відкласти вливання українську економіку "на потім", - Таршин
На думку підприємця Станіслава Таршина, бюджетний дефіцит, інфляція, девальвація національної валюти і дорогі банківські кредити для реального сектору економіки - наслідок помилково обраного економічного курсу
Зростання числа заяв про можливий технічний дефолт в Україні змушує інвесторів все частіше обходити нашу країну стороною. Таку думку виданню "Коментарі" висловив відомий підприємець Станіслав Таршин.
За словами експерта, кожна подібна заява – свого роду "дзвіночок" для інвестора і вагома причина відкладати "на потім" рішення про вкладення в українську економіку. Отже, такі заяви потрібно робити лише після ретельного зважування всіх "за" і "проти".
Таршин також зазначає, що сьогодні українська економіка переживає не кращі часи.
"Бюджетний дефіцит, інфляція, девальвація національної валюти і дорогі банківські кредити для реального сектору економіки - все це наслідок помилково вибраного економічного курсу", – говорить Станіслав Таршин.
Підприємець також додає, що Україні слід жити за рахунок позитивного економічного ефекту від модернізації наявних та створення нових виробничих потужностей, а не за рахунок зарубіжних кредиторів, в тому числі Міжнародного валютного фонду.
"Як довго це може тривати, ніхто не знає, але всі ми пам'ятаємо, що трапилося з Грецією в 2015 році. Тому не варто піддаватися припущеннями, що МВФ завжди прийде до нас на допомогу, а необхідно зосередитися на тій роботі, яка призведе до максимальної віддачі", - підсумував Таршин.