Юрій Голик очолив програму «Регіональний розвиток» в Українському інституті майбутнього

Юрій Голик, радник колишнього голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, очолив програму «Регіональний розвиток» в аналітичному центрі «Український інститут майбутнього» (UIF)

Про це повідомляється на офіційній веб-сторінці UIF.


"За 4,5 роки роботи в Дніпропетровській області Резніченко та Голик показали вражаючий результат. Зокрема, це будівництво і реконструкція сотень об'єктів в місті і області. Це понад 500 доріг, 60 дитсадків, кілька десятків шкіл, 40 медичних установ, більше 20 стадіонів, спортивних комплексів і басейнів", - повідомляє UIF.


"Ми в 14 разів збільшили витрати на інфраструктуру в області - до 4 мільярдів гривень на рік тільки в обласному бюджеті. Презентація-звіт про наші досягнення зайняла близько 300 сторінок, і все одно туди все не помістилося", - сказав Голик.


Напередодні в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня" Голик заявив, що його головною мотивацією працювати в Дніпропетровській ОДА було підвищення капіталізації країни.


"Ми бізнесмени, і ми хочемо працювати і жити в заможній країні. Наша мотивація - зростання капіталізації країни. Не більше і не менше. Будь-який бізнесмен розуміє, що є капіталізація його компанії. Капіталізація будь-якого бізнесу залежить від країни, в якій він ведеться. Багата і розвинена країна, великий ринок, багато споживачів - високо оцінений бізнес. І навпаки", - заявив керівник програми "Регіональний розвиток" UIF.


"Для нас це надзвичайне посилення, - прокоментував це призначення виконавчий директор UIF Віктор Андрусів. - Досвід і досягнення Юрія мають бути масштабовані в рамках всієї країни, і я переконаний, що наша нова програма "Регіональний розвиток" допоможе це зробити. Нарешті, ми активніше почнемо просувати майбутнє в регіони".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися