Головна Новини Здоров'я дієта і харчування Супрун розповіла новообраним нардепам, як зберегти здоров'я у Верховній Раді
commentss НОВИНИ Всі новини

Супрун розповіла новообраним нардепам, як зберегти здоров'я у Верховній Раді

Названі основні принципи, як зберегти здоров'я і як харчуватися, перебуваючи в стресі

31 липня 2019, 11:58 comments1295
Поділіться публікацією:
Супрун розповіла новообраним нардепам, як зберегти здоров'я у Верховній Раді

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Фейсбук дала кілька порад майбутнім народним обранцям Верховної Ради щодо того, як зберегти здоров'я і справлятися з будь-якими випробуваннями.

Вона нагадала, що скоро депутати 9-го скликання Ради складуть присягу і почнуть багату на стрес роботу.

"Ми проаналізували можливі ризики для здоров'я і зібрали поради, як їх зменшити, щоб справлятися з будь-якими випробуваннями (будь процес голосування бюджету, або спілкування з детективами НАБУ)", — сказала Супрун.

За її словами перша порція порад стосується власного здоров'я:

- Харчуйтеся збалансовано. Раціон повинен бути побудований на мінімально обробленій рослинній їжі, крупах, цільнозерновому хлібі, маслах і різних джерелах білка. Оскільки щоденне вживання червоного або процесованого м'яса збільшує ризик раку.
- Якщо ви захочете оголосити протестне голодування, не тримайте її довше, ніж 2 доби. У рамках цього періоду голодувати корисно.
- Також вона порадила мити руки. Вітатися за руку потрібно враховуючи етикет і корисно, враховуючи сетевание і дружні відносини. Але пам'ятайте, що через брудні руки передаються гепатит А, вірус грипу та інших простудних віруси захворювань, Salmonella і кишкова паличка. Мити руки потрібно кожен раз після туалету, після приходу на роботу, перед їжею.
- Регулярно відвідуйте сімейного лікаря. Сімейний лікар допоможе стежити за тиском, розпізнає переддіабетичним станом, направить на щеплення, дасть електронний рецепт для безкоштовного одержання препаратів з програмі "Доступні ліки".
- Вакцинуйтеся. З початком сесії слід пройти щеплення від грипу, адже велике скупчення людей — це найкраща ситуація для поширення вірусу. Ви можете також зробити щеплення від гемофільної інфекції типу С кожні десять років, починаючи з 18 слід робити щеплення від правця і дифтерії. Вони в амбулаторіях, і безкоштовні.
- Гуляйте, але не прогулює засідання. Тривале сидіння шкодить здоров'ю: воно змінює поставу, погіршує кровообіг в малому тазу і ногах, зводить на немає енерговитрати і призводить до набору ваги. Тому в кулуарах і комітетах робіть присідання, віджимання, планки, виходьте на пробіжку у Маріїнський парк, а не стійте або знову сидите.
- Відмовтеся від куріння. Це залежність від речовини, без якої мозок знаходиться в стані занепаду, неуважності і тривожності. Саме куріння є причиною того, що без сигарети погано. Крім цього, паління підвищує загальну передчасну смертність, смертність від 17 видів раку, сприяє розвитку атеросклерозу, целюліту, старіння і хвороби периферичних судин.
- Зведіть споживання алкоголю до мінімуму, а краще відмовтеся взагалі. Безпечної дози алкоголю не існує. Хвороби, пов'язані з алкоголем, є однією з провідних причин смертності в Україні.
- Дотримуйтесь правил дорожнього руху. З готелю "Київ" можна безпечно і швидко дістатися до робочого місця. В інших випадках доведеться або користуватися громадським транспортом, або автомобілем. В автомобілі слід бути пристебнутим навіть на задньому сидінні, не відволікатися по телефоном та дотримуватися правил дорожнього руху.
- "Ні" каблукам. Якщо протокол не вимагає певного типу взуття, то жінки-депутати мають право ходити в будь-якому. Високі підбори збільшують ризик травми ніг, ослаблення сухожиль, деформують стопу, а тісний незручне взуття шкодить кровообігу і працездатності.
- Бережіть горло. Говорити з трибуни важко, особливо якщо доводиться кричати. Уберегти голосові зв'язки від болю допоможуть регулярні вокальні вправи, розігрів, заняття спортом і тренування дихання, знаходження власного голосу, дещо нижча, ніж ви звикли говорити. В разі дисфонії (зриву голосових зв'язок) важливо не зриватися на шепіт і крики, уникати алкоголю і кофеїну, і пити достатньо води або чаю.
- Супрун порадила не допускати буллінгу, агресії і домагань. Вони є загрозою на робочому місці, створюють токсичну атмосферу. Це відбивається, в кінцевому підсумку, на психічному і фізичному стані працівників, і моделях поведінки, прийнятих у суспільстві.
- Працюйте відповідно зі своїми біоритмами. Робота вночі над законопроектами або вивченням законодавчої бази — річ потрібна, але шкідлива для здоров'я. Хронічний брак сну призводить до розвитку тривожності, серцево-судинних захворювань, збільшує ймовірність розвитку пухлин. Працюйте наполегливо у свій робочий час.
- Покращуйте пам'ять без ноотропів. Вивчити безліч законів і рішень суду, які скасовують — велике завдання, особливо для нових осіб в політиці. Краще пам'ять стимулюють такі речі: робити щось одне, а не перемикатися на багато завдань, вивчити матеріал і його застосувати, хоча б розповісти комусь, будувати асоціації, робити записи від руки, малювати моделі (а не вигадувати схеми), досить спати і повноцінно харчуватися.
- Не відкладайте справи на потім. Не тільки тому, що робота скликання може бути достроково припинена, а тому, що прокрастинація є одним із шляхів розвитку серцево-судинних і ментальних хвороб. Адже людина постійно відчуває стрес і почуття, що втрачається, а стрес відображається в тілі.
- Не робіть кілька справ одночасно. Наприклад, ведення бізнесу, розвиток сторінки в Instagram, і робота над законопроектами одночасно підривають ваше здоров'я, і заважати здоровому сну і фізичної активності. Мозок краще робить щось одне в певний проміжок часу.
- Не згорите на роботі. Вигорання — це стан хронічного стресу і розчарування, коли багато роботи не призводить до належних результатів, винагороди, визнання чи змін. Воно проявляється психічно і фізично та збільшує ризик хронічних хвороб і депресії, а також цинічного ставлення до роботи.

За словами керівниці МОЗ, ці поради можуть застосовувати не тільки новообрані депутати і депутати, але й усі громадяни. Тому що депутати такі ж люди, як і решта, підкреслила Супрун.

Як повідомляли "Коментарі", Центральна виборча комісія прийняла оригінали протоколів з мокрими печатками з усіх окружкомів.

Так, за підсумками підрахунку 100 відсотків протоколів, пропрезидентська партія "Слуга народу" набрала 43,16% голосів виборців (6 306 636 осіб), "Опозиційна платформа — За життя" — 13,05% (1 907 022 людина), "Батьківщина" — 8,18% (1 196 245 осіб), "Європейська солідарність" — 8,10% (1 184 358 осіб) і "Голос" — 5,82% (851 650 чоловік).



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: сomments.ua
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!