logo_ukra

Coinspot 29.05.2020

BTC/USD

9417.44

ETH/USD

219.08

LTC/USD

44.60

НБУ 29.05.2020

USD/UAH

27.05

EUR/UAH

29.95

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Здоров'я онкологія Безладний секс може призвести до більш тяжких наслідків, ніж венеричні хвороби
commentss НОВИНИ Всі новини

Безладний секс може призвести до більш тяжких наслідків, ніж венеричні хвороби

Вчені з'ясували, що занадто бурхливе статеве життя провокує злоякісні пухлини і рак

16 лютого 2020, 12:53 comments2163
Безладний секс може призвести до більш тяжких наслідків, ніж венеричні хвороби

Шанувальники відомого американського серіалу родом з кінця 90-х "Секс у великому місті" пам'ятають про пристрасну головну героїню Саманту Джонс, яка протягом усіх серій регулярно крутила романи і змінювала статевих партнерів, а знайшовши "того самого" зіткнулася з важким випробуванням, захворівши на рак.

Виявляється, кіношний сценарій знайшов відображення в реальному житті: міжнародний колектив фахівців з Віденського медичного університету, Університетського коледжу Лондона і інших установ представив свої висновки, що стосуються зв'язку між кількістю статевих партнерів і рядом хвороб, насамперед рак.

Фахівці проаналізували показники 2 537 чоловіків і 3 185 жінок з Великобританії, дані про яких були отримані в рамках дослідницького проекту ELSA (English Longitudinal Study of Ageing).

Середній вік учасників становив 64 роки. Приблизно 28% чоловіків повідомили, що на момент опитування у них було від нуля до одного сексуального партнера, у 29% - два-чотири партнера, у 20% - п'ять-дев'ять, а ще 22% - десять і більше . Для жінок аналогічні показники склали 41%, 35%, 16% і приблизно 8%.

Як у випадку з чоловіками, так і у випадку з жінками велика кількість статевих партнерів було пов'язано з відсутністю чоловіка, а також високим або, навпаки, низьким матеріальним достатком. Крім того, це супроводжувалося пристрастю до сигарет і алкоголю.

Ще більш цікавим виявився зв'язок між числом статевих партнерів і небезпечними хворобами, такими як рак, ішемічна хвороба серця та інсульт.

Жінки, у яких на момент опитування було десять або більше статевих партнерів за все життя, мали на 91% більше високий ризик раку, ніж ті, хто вступав у зв'язок не більше ніж з однією людиною. Схожа картина спостерігалася і у чоловіків. Серед тих, хто повідомив про двох-чотирьох партнерів, ймовірність отримати страшний діагноз була на 57% вище, ніж у тих, хто мав не більше одного. У випадку з десятьма та більше така різниця становила вже 69%.

Примітно також, що жінки, які зустрічалися з п'ятьма і більше чоловіками, мали на 64% більше високу ймовірність хронічних захворювань, ніж ті, у кого було від нуля до одного партнера.

"Зростання ризику розвитку раку може спостерігатися за рахунок тих його видів, які пов'язані з інфекціями, що передаються статевим шляхом", - говорять автори дослідження, не кваплячись, втім, робити конкретні висновки про причини хвороб.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що люди з певною групою крові можуть не боятися онкологічних недуг.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!