Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
При виникненні будь-яких підозрілих симптомів, багато людей відразу відкривають інтернет і починають шукати інформацію щодо свого захворювання. Замість того, щоб сходити на консультацію до лікаря, вони ставлять собі діагноз і займаються самолікуванням. Лікарі вирішили перевірити, скільки людей довіряють інформації в інтернеті.
Фахівці провели дослідження і опитали 2000 осіб, які через інтернет намагалися з'ясувати стан свого здоров'я. Виявилося, що 65% учасників використовували Google для самодіагностики, 43% респондентів заявили, що отримана в мережі інформація переконала їх у тому, що вони серйозні хворі і потребують лікування. Крім цього, 74% людей зізналися, що діагноз, поставлений собі через Google став причиною для більшого неспокою і переживань.
Дослідники заявили, що інформація щодо захворювань в мережі була правдоподібною менш ніж у 40% випадків. Це ще раз доводить, що перевіряти наявність симптомів та встановлювати діагноз захворювання не варто через інтернет. Самолікування може призвести до серйозних наслідків для здоров'я. Якщо вас щось турбує – зверніться до фахівця і пройдіть обстеження.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, яких правил прийому ліків варто дотримуватися.
Новини партнерів
Новини