Помилки, які не можна допускати при лікуванні ангіни

Для правильного лікування ангіни слід звернутися до лікаря

У холодну пору року "підхопити" ангіну стає набагато простіше, але лікувати її потрібно якісно, щоб не викликати небезпечні ускладнення. Часто люди не серйозно ставляться до захворювання і допускають при лікуванні безліч помилок. Що не потрібно робити, якщо хворієте ангіною?

Поширення вірусу

Ангіна – це гостре інфекційне захворювання, що супроводжується болем у горлі, високою температурою і опухлими мигдалинами, на яких утворюється жовтий наліт. Всі ці ознаки вказують на серйозність і небезпеку інфекції, тому лікування потрібно починати відразу. На жаль, багато людей на початковій стадії ігнорують захворювання і замість походу до лікаря спокійно відправляються на роботу. Крім того, що запалення буде набирати обертів, так повітряно-крапельним шляхом можна заразити ще й половину своїх колег.

Ігнорування постільної режиму

Люди, у яких розвивається ангіна, можуть чинити опір лікуванню і не дотримуватися строгого постільного режиму. Організм виснажується при активному способі життя, тому йому не вистачає сил для протистояння бактеріям і мікробам, а значить вони починають розмножуватися ще швидше. Коли їм не буде вистачати місця на поверхні мигдалин, разом зі струмом крові бактерії будуть потрапляти на інші органи – серце, нирки і суглоби.

Відмова від антибіотиків

Вилікувати захворювання можна тільки за допомогою антибіотиків. Але не варто займатися самолікуванням. Сходіть на обстеження до лікаря, і він визначить ліки, їх дозування і тривалість прийому. Курс лікування необхідно пройти до кінця, навіть якщо з'явилося поліпшення самопочуття і знизилися симптоми.

Народна медицина

У деяких випадках методи народної медицини можуть більше зашкодити, ніж принести користь. Не варто при боротьбі з ангіною перев'язувати горло вовняним шарфом, тому що приплив крові збільшитися, як і набряк мигдалин. Не варто вживати солодкого і кислого (мед, лимон, варення), щоб не створювати сприятливого середовища для розвитку бактерій.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, які помилки допускаються при лікуванні кашлю.