Головна Новини HI-tech ігри Fortnite World Cup: рекордний призовий фонд забрав американець

Fortnite World Cup: рекордний призовий фонд забрав американець

Американський підліток зайняв перше місце на чемпіонаті Fortnite World Cup і забрав додому $ 3 млн

29 липня 2019, 10:39 comments2704

Пальму першості у компютерній грі Fortnite здобув американський підліток. Він виграв рекордні $ 3 млн (2,4 мільйони фунтів). Це найбільший призовий фонд в історії е-спорту, між переможцями загалом було розділено $ 30 млн.

16-річний Кайл Гірсдорф виграв сольний захід змагань на стадіоні "Артур Еш" у Нью-Йорку, де приймають тенісний турнір US Open.

Британський підліток Джаден Ашман виграв майже 1 мільйон фунтів стерлінгів за те, що зайняв друге місце у змаганні.

Гірсдорф, відомий в Інтернеті як Буга, стояв сміючись і хитаючи головою, коли натовп вибухнув оплесками, коли було оголошено його ім'я.

Він розповів BBC, що хоче зберегти більшу частину свого призу. "Все, що я хочу, це новий стіл, і, можливо, поличку для мого трофея", - поділився він планами на майбутнє.

Остаточну гру коментатори описували як "смішну перемогу", оскільки переможець грав із посмішкою на обличчі, перемагаючи своїх суперників.

Під час цих змагань було побито рекорд призового фонду. Раніше найбільший призовий фонд був під час гри The International, яка відбулася в серпні.

У фіналі Fortnite зустрілися 100 гравців, які змагалися, сидячи за гігантськими комп'ютерними екранами. Загалом сорок мільйонів гравців намагалися пройти кваліфікацію за 10 тижнів онлайн-змагань.

Як повідомляло видання "Коментарі", Fortnite World Cup розіграло рекордний призовий фонд.