Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
У Китаї була створена платформа моніторингу штучного інтелекту (ШІ) з метою захисту дикої природи.
Очікується, що платформа моніторингу великих даних AI в режимі реального часу, спільно розроблена Дослідницьким центром Feline Національної адміністрації лісового господарства і пасовищних угідь, Харбінським технологічним інститутом (HIT) і HIT Big Data Group, буде підтримувати дослідження екологічних систем, популяцій тварин і окремих тварин за допомогою передових технологій, включаючи штучний інтелект, машинне навчання і нейролінгвістичну обробку.
Інтернет речей, великі дані та інтелектуальний машинний зір також дозволять платформі створювати індивідуальні моделі розпізнавання з основними елементами розпізнавання, такими як постава тварин, хода, колір і малюнок на хутрі.
Лі Фуцюань, представник HIT Big Data Group, сказав, що платформа буде попередньо застосовуватися для відстеження та моніторингу перебуваючих під загрозою зникнення сибірських тигрів, леопардів і їх здобичі. Лісові зони в північно-східних провінціях Хейлунцзян і Цзілінь і прикордонні райони між Китаєм і Росією є основним середовищем існування сибірських тигрів і леопардів.
За словами Лі, платформа повинна надавати транскордонні послуги для захисту дикої природи.
Буде створена база даних сибірських тигрів і леопардів, щоб допомогти вивчити взаємозв'язок між змінами екологічного середовища і розвитком видів.
"Дані можуть допомогти нам краще зрозуміти дику природу, і очікується, що буде впроваджено більше технологій для вивчення і захисту диких тварин", — додав Лі.
Як повідомляли "Коментарі", створений робот, який допоможе при надзвичайних ситуаціях.
Новини партнерів
Новини